48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби


4-10 березня 2019р. у м.Новий Сад (Сербія) відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу шестеро вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Романа Вовчак, Анастасія Лавренчук, Ангеліна Лисак (всі вип.2018р.), Христина Береза (вип. 2017р.), Оксана Лівач (вип. 2014р.) та студент ІІІ курсу Юрій Ідзінський (на фото).
Графік виступів вихованців ЛУФК на чемпіонаті Європи:
-       6-7 березня
-       О.Лівач (в/к до 50кг), А.Лисак (59кг), Р.Вовчак (76кг)
-       7-8 березня
-       Х.Береза (53кг), А.Лавренчук (65кг)
-       9-10 березня
-       Ю.Ідзінський (125кг)

Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди чемпіонату. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя