48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби


4-10 березня 2019р. у м.Новий Сад (Сербія) відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед молоді віком до 23 років.
У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу шестеро вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Романа Вовчак, Анастасія Лавренчук, Ангеліна Лисак (всі вип.2018р.), Христина Береза (вип. 2017р.), Оксана Лівач (вип. 2014р.) та студент ІІІ курсу Юрій Ідзінський (на фото).
Графік виступів вихованців ЛУФК на чемпіонаті Європи:
-       6-7 березня
-       О.Лівач (в/к до 50кг), А.Лисак (59кг), Р.Вовчак (76кг)
-       7-8 березня
-       Х.Береза (53кг), А.Лавренчук (65кг)
-       9-10 березня
-       Ю.Ідзінський (125кг)

Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди чемпіонату. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Анастасія Алпєєва – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби Марія Винник і Катерина Зелених – бронзові призерки світової першості з боротьбиДанило Стасюк у десятці кращих борців світуДев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиНа кадетському чемпіонаті світу найкраще виступила Олександра ХоменецьІрина Гусяк і Ангеліна Лисак – бронзові призерки «Польського відкритого старту» з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЧекмак і Скобельська боролись на ЄЮОФВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьбиДіана Лаць і Сергій Костишин – бронзові призери юнацького чемпіонату ЄвропиБорчині ЛУФК взяли участь у міжнародному тренувальному зборі у Словаччині