48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у Львові


У легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України 23-24 лютого 2019р. відбувся Відкритий кубок Львова з вільної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 17 років.
Початково цей турнір задумувався як змагання серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, тому до Львова з’їхались команди Олімпійського коледжу ім.І.Піддубного м.Києва, всіх училищ фізичної культури та  олімпійського резерву, які культивують цей вид спорту, а також гості з-за кордону: Шяуляйської спортивної гімназії (Литва), Кишинівського спортліцею (Молдова), кадетська збірна Румунії, а також єдина борчиня зі Швеції.
Найцікавішими на турнірі виявилися командні поєдинки, які проводилися другого дня за принципом «стінка на стінку».
Приємно, що і в змаганнях дівчат, і в сутичках хлопців найсильнішими виявилися команди Львівського училища фізичної культури, тож головні трофеї змагань залишились у Львові. Дівчата ЛУФК послідовно перемогли своїх візаві з Броварського УФК 6:4, збірної Донецького УОР та Харківського УФК №1, Шяуляйської гімназії та у фіналі кадетську збірну Румунії – усіх з одинаковим рахунком 8:2.
Перед хлопцями не встояли колективи Олімпійського коледжу 6:4, Донецького УОР 9:1 та у фіналі – команда Кишинівського спортліцею 7:3.
Тож, трійка призерів на турнірі виглядає так:
-       хлопці:
І УФК м.Львів, ІІ спортліцей м.Кишинів, ІІІ Олімпійський коледж м.Київ
-       дівчата:
І УФК Львів, ІІ зб.Румунії, ІІІ УКФ м.Бровари
А першого дня призові місця посіли:
серед дівчат:
І місце – Олександра Шеховцова (7 кл.), Марія Орлевич (9 кл.), Манола Скобельська, Кароліна Повк (10 кл.), Марія Томищ (11 кл.)
ІІ місце – Діана Лаць (9 кл.), Ольга Падошик, Анна Мельник (обидві 10 кл.), Дарина Мацола (11 кл.)
серед хлопців:
І місце – Юрій Вовк, Андрій Харковський (10 кл.), Андрій Чекмак (11 кл.)
ІІ місце – Валентин Григоришин (9 кл.)
     ІІІ місце – Олександр Дідошак, Владислав Шупарський (10 кл.), Костянтин Климишин, Юрій Білик (11 кл.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя