Вільна боротьба : Вихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь Європи

1 золота, 2 срібні медалі, 2 п’ятих місця і 85 залікових очків (половина) у скарбничку збірної України – такий підсумок участі вихованок Львівського училища фізичної культури у чемпіонаті Європи з жіночої боротьби серед молоді віком до 23 років, який 4-10 березня 2019р. відбувся у м.Новий Сад (Сербія).
Чемпіонкою Європи у найлегшій ваговій категорії – до 50кг стала Оксана Лівач (вип. 2014р.). У фіналі Оксана (на фото) за останньою результативною дією (результат поєдинку 4:4) перемогла росіянку Надєжду Соколову, а до того впевнено розправилась з угоркою Б’янкою Речі 12:0, білорускою Ксенією Станкєвіч 11:0 та Катажиною Камінською з Польщі 10:0.
 Тільки із-за спірного рішення суддів поступилась у фіналі німкені Анніці Вендль (1:2) Христина Береза (вип. 2017р.). А шлях до фіналу Христині відкрили перемоги над Кременою Петровою з Болгарії 11:0 та Зейнеп Єтгіл з Туреччини 6:4. Христина Береза – срібна призерка у категорії до 53кг.
Не зуміла підібрати ключів до молдовської борчині Анастасії Нікіти у фіналі вагової категорії до 59кг минулорічна випускниця Ангеліна Лисак. Ангеліна весь поєдинок провела першим номером, атакувала, а в кінці сутички попалась на контрприйом і поступилась «на туше». У Ангеліни також європейське «срібло».
До останніх секунд зустрічі з угоркою Ноемі Сабодаш за ІІІ місце у вазі до 65кг вела у поєдинку Анастасія Лавренчук (вип. 2018р.). Однак, втратила концентрацію, також пропустила контрприйом і поступилась за останньою результативною дією (результат поєдинку 8:8). Прикра поразка і 5 місце в табелі про ранги.
Також п’ятою закінчила турнір недавня студентка І курсу Романа Вовчак. У сутичці за «бронзу» Романа нічого не змогла вдіяти з румункою Діаною Власцяну. Мабуть, рішення покинути училище для Романи було поспішним.
        У загальнокомандному заліку збірна України набрала 168 очків і посіла ІІ місце. Перші росіянки – 180 пунктів, треті – туркені – 118.

Оксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиДесятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у рейтинговому турнірі у БолгаріїПадошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра Медведя