Вільна боротьба : 16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті України

16 медалей, з них 7 золотих – такий доробок вихованок Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорок, який 25-28 березня 2019р. відбувся у м.Харкові.
У ваговій категорії до 50кг весь п’єдестал пошани зайняли учениці і студентки ЛУФК: перемогла одинадцятикласниця Марія Винник, яка у фіналі здолала другокурсницю Катерину Чаленко, треті місця посіли Аліна Сивак і Едіта Чемердовська (обидві ІІ курс), Софія Шеремета (11 кл.) у поєдинку за «бронзу» поступилася Чемердовській і зупинилась на 5 місці.
У вазі до 53кг бронзову медаль виборола Марія Томищ (11 кл.), а її однокласниця Дарина Мацола посіла 5 місце. Марія, яка вважалася однією з фавориток цієї категорії, у півфіналі програла житомирянці Ірині Дорошенко 2:7.
Соломія Винник (11 кл.) не мала собі рівних у категорії до 55кг. У фіналі Соломія у наднапруженій сутичці з рахунком 5:4 перемогла студентку ІІІ курсу Яну Сороку. Вікторія Бабіцька (вип. 2018р.) стала бронзовою призеркою.
Лише за останньою результативною дією (рахунок поєдинку 2:2) поступилася у ½ фіналу вагової категорії до 57кг студентка ІІ курсу Ольга Падошик. Але ця невдача принесла Олі лише бронзову нагороду.
У вазі до 59кг чемпіонкою України стала Вероніка Рябоволова (ІІ курс). Христина Тимофіїв (вип. 2018р.) посіла ІІІ місце.
В 62кг перемогла Катерина Зелених (вип. 2018р.). Після закінчення 11 класу Катерина повернулася у рідний Бахмут і тепер виступає за Донецьку обл.
Цікавий поєдинок за «золото» вагової категорії до 65кг розгорнувся між Анастасією Лавренчук (вип. 2018р.) і студенткою І курсу Оксаною Чудик. З рахунком 2:1 (1:0, 1:1 по періодах) перемогу отримала Лавренчук.
У вазі до 72кг, перемігши своїх основних конкуренток Анну Тісліченко з Херсона 9:6 та Орину Білоус з Донеччини 8:0, чемпіонкою стала першокурсниця Анастасія Алпєєва (на фото).
У категорії до 76кг перемогу здобула Романа Вовчак (вип. 2018р.).
Усі переможниці національної першості отримали право захищати честь України на європейському чемпіонаті серед юніорів, який на початку червня пройде у Іспанії.

До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53

На відкритій першості ЛУФК відібрали найкращих борчиньЛУФК шукало нові таланти серед борцівВпевнений реванш Юлії Ткач на Київському міжнародному турніріЮрій Ідзінський – переможець міжнародного турніру у БухарестіАлла Черкасова очолила світовий борцівський рейтингОксана Лівач і Алла Черкасова - найкращі спортсменки Львівщини у квітні 2019р.Вихованка ЛУФК Оксана Лівач – найкраща спортсменка України у квітні 2019 рокуАндрій Харковський проявив характер і став чемпіоном УкраїниДарина Мацола і Марія Томищ – чемпіонки України з боротьбиЛевовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби