Вільна боротьба : Леся Когут - чемпіонка світу з боротьби

Леся КогутВихованка ЛУФК Леся Когут (вип. 2004р.) перемогла на чемпіонаті світу з видів боротьби, який у ці дні проходить у російській столиці. Леся стала чемпіонкою з жіночої боротьби у ваговій категорії до 51кг. На шляху до світової вершини львів’янка здолала білоруску Марію Іванову-Єгорову 2:1 (0:1, 1:0, 3:0), росіянку Заміру Рахманову 2:0 (2:0, 1:0), у півфіналі Тетяну Бакатюк з Казахстану 2:0 (4:3, 1:0) та у фіналі – японку Ю Хорючі 2:0 (1:0, 2:0).
Сьогодні у боротьбу вступають ще дві вихованки відділення боротьби УФК – Наталія Синишин та Мар’яна Квятковська.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок