49 років1971 - 2020

Вільна боротьба : Юрій Ідзінський – переможець міжнародного турніру у Бухаресті

2-5 травня 2019 р. у столиці Румунії м.Бухаресті відбувся міжнародний турнір «Думітру Пірвулеску – Васіле Йорга» з видів спортивної боротьби серед юніорів.
   У ваговій категорії до 125 кг серед атлетів вільного стилю переможцем турніру став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Ідзінський (на фото). У фіналі Юрій з рахунком 8:2 поборов турецького важковаговика Пашу Екрема Карабулута, а у півфіналі легко розправився з росіянином Сайпудіном Магомедовим 10:0.

Оксана Лівач: «Мене помітили і забрали в спортінтернат – Львівське училище фізичної культури»Оксана Лівач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2019 роціЧетверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьбиУ Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеруЮрій Вовк – срібний призер турніру пам’яті Ігора Первачука серед юніорівДіана Білоцька та Анна Козак – переможниці всеукраїнського турніру пам’яті Ігора ПервачукаВладислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора ПервачукаДіана Лаць перемогла у КлесовіСлідом за Ангеліною Лисак найкращою на Львівщині стала Юлія ТкачХоменець і Скобельська – переможниці всеукраїнського турніру з боротьби у СарнахЮлія Ткач – чемпіонка Європи з боротьбиПершокурсниця ЛУФК Соломія Винник – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьбиШестеро вихованок ЛУФК виборюватимуть звання континентального чемпіона з боротьбиЄгор Горох – переможець всеукраїнського турніру з боротьби у Кам’янець-ПодільськомуАнгеліна Лисак – найкраща спортсменка Львівщини у першому місяці 2020р.