48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На відкритій першості ЛУФК відібрали найкращих борчинь


З метою якісного відбору та комплектування відділення боротьби у Львівському училищі фізичної культури 1 травня 2019р. відбулася відкрита першість училища серед дівчат 2005-2006р.р.н. і мол.
Для участі у змаганнях, що проходили у спеціалізованому залі боротьби училища, прибули 46 вихованок борцівських осередків Львівщини, Франківщини, Закарпаття, Чернівеччини, Волині, Рівненщини та навіть Запоріжжя.
У безкомпромісній боротьбі найкращими у своїх вагових категоріях стали:
- Андріана Стасевич (Львів) – 33 кг.
- Ангеліна Бондаренко (Токмак) – 36 кг.
- Олександра Симчук (Володимир-Волинський) – 39 кг
- Дарина Зайшла (Комарно) – 42 кг
- Анастасія Штурмак (Токмак) – 46 кг
- Аліна Філіпович (Калуш) – 50 кг.
- Анна-Марія Козак (Болехів) – 58 кг
- Олександра Рибак (Чернівці) – 62 кг
     Усі переможниці та призерки відкритої першості відзначені грамотами та медалями училища, а 15 найкращих вчителі боротьби Олександр Раковський та Орест Скобельський запросили на навчально-тренувальний збір, на якому дівчата здадуть необхідні тести і кінцево визначать тих, хто буде надалі примножувати славні традиції найкращого в Україні спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Ангеліна Лисак на дебютному чемпіонаті світу п’ята На чемпіонаті світу Оксана Лівач п’ята і з олімпійською ліцензієюОлександр Раковський – заслужений тренер УкраїниВихованки ЛУФК поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світуАнастасія Алпєєва – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби Марія Винник і Катерина Зелених – бронзові призерки світової першості з боротьбиДанило Стасюк у десятці кращих борців світуДев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиНа кадетському чемпіонаті світу найкраще виступила Олександра ХоменецьІрина Гусяк і Ангеліна Лисак – бронзові призерки «Польського відкритого старту» з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЧекмак і Скобельська боролись на ЄЮОФВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»