48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борчині ЛУФК взяли участь у міжнародному тренувальному зборі у Словаччині


На запрошення борцівського клубу «Віхорлат» учениці відділення боротьби Львівського училища фізичної культури на чолі зі старшим тренером - Олександром Раковським на початку червня 2019р. взяли участь у міжнародному навчально-тренувальному зборі за участі кадетських збірних Словаччини, Польщі, Угорщини у м.Сніна (Словаччина).
Завершувався збір міжнародним турніром-меморіалом видатних борцівських особистостей міста.
       Переможцями турніру у своїх вагових категоріях стали учениці 10 класу Ольга Падошик (на фото), Манола Скобельська, Олександра Хоменець та одинадцятикласниця Тетяна Заяц. Срібні нагороди вибороли Олександра Шеховцова (7 кл.), Діана Лаць (9 кл.), Кароліна Повк (10 кл.). На третю сходинку нагородного подіуму піднялися Інна Бугай, Марія Орлевич (обидві 9 кл.), Марія Томищ (11 кл.). 4 місце посіла Софія Шеремета, п’яте – Дарина Мацола (обидві 11 кл.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Анастасія Алпєєва – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби Марія Винник і Катерина Зелених – бронзові призерки світової першості з боротьбиДанило Стасюк у десятці кращих борців світуДев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиНа кадетському чемпіонаті світу найкраще виступила Олександра ХоменецьІрина Гусяк і Ангеліна Лисак – бронзові призерки «Польського відкритого старту» з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЧекмак і Скобельська боролись на ЄЮОФВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьбиДіана Лаць і Сергій Костишин – бронзові призери юнацького чемпіонату ЄвропиБорчині ЛУФК взяли участь у міжнародному тренувальному зборі у Словаччині