48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Лаць і Скобельська – переможниці Кубка Землі Красніцької з боротьби


У м.Краснику (Польща) 4-6 жовтня 2019р. відбувся ХХVІІІ міжнародний турнір за Кубок Землі Красніцької з жіночої боротьби серед дівчат віком до 16 років.
У ваговій категорії до 40кг переможницею турніру стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Діана Лаць (на фото). У фіналі Діана поборола білоруську атлетку Валерію Цітову 8:0.
У вазі до 61кг Діану підтримала одинадцятикласниця Манола Скобельська. Фінальну сутичку Манола виграла у своєї співвітчизниці-франківчанки Юлії Пахняк з рахунком 5:0.
Одинадцятикласниця Маноли Олександра Хоменець посіла ІІ місце у категорії до 53кг. У вирішальному поєдинку за «золото» турніру Олександра одним пунктом (6:7) поступилася Алєсі Гетьмановій з Білорусі. Не осилила білоруску і Оля Падошик (11 кл.), яка змагалася у тій же вазі. У Падошик, як і у десятикласниці Христини Пшеничняк – третя підсумкова позиція.
Також із срібною медаллю повертається до Львова Кароліна Повк (11 кл.). У фіналі вагової категорії до 65кг Кароліна одним балом поступилася білорусці Аліні Шавчук.
         Також білоруській борчині Дар’ї Клімович програла фінальний поєдинок і Анна Мельник (10 кл.) у вазі до 73кг. ІІІ місце тут посіла Марія Орлевич (10 кл.). Очна сутичка двох однокласниць завершилася на користь Анни з рахунком 8:3. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Рябоволова, Сімчук і Бондаренко перемогли на Берлінському турніріСестри Винник, Чудик і Вовчак виборюватимуть Кубок світуБорчині ЛУФК у Іваничах змагалися за призи сім’ї РакхраАнгеліна Лисак – бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСтудент ЛУФК Данило Стасюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиВасиль Шуптар – срібний призер VII Всесвітніх мілітарних ігор з боротьбиВдалий дебют Катерини Чаленко і Дарини Мацоли на світовому чемпіонаті з пляжної боротьбиГотуючись до молодіжного чемпіонату світу, Стасюк і Ідзінський успішно відзмагались у КоломиїНа «Терновому полі» Сергій Слюсаренко перемагав разом із своїми учнямиГригоришин і Бодоряк вибороли Кубок Землі КрасніцькоїЛаць і Скобельська – переможниці Кубка Землі Красніцької з боротьбиМарія Винник і Романа Вовчак – бронзові призерки передолімпійського тестового турніру з боротьбиНа турнірі у Харкові Ідзінський і Стасюк відібрались на чемпіонат світуВихованки ЛУФК на чемпіонаті світу без медалей, але з олімпійськими ліцензіями