48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На «Терновому полі» Сергій Слюсаренко перемагав разом із своїми учнями


У м.Тернополі 8-10 жовтня 2019р. відбувся всеукраїнський турнір «Тернове поле» з вільної боротьби серед чоловіків.
У ваговій категорії до 65кг переможцем турніру став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Володимир Рибін. У фіналі Володимир з рахунком 6:2 поборов львів’янина Михайла Гурського, який у свій час ази боротьби також пізнавав у ЛУФК. Цьогорічний випускник Петро Шкребляк та першокурсник Андрій Сваричевський розділили 5 місце.
У вазі до 92кг учень 11 класу Андрій Харковський став срібним призером. У фінальній сутичці Андрій поступився вихованцю училища Андрію Гиці (вип. 2017р.). Також друге місце у категорії до 57кг посів одинадцятикласник Юрій Вовк.
Переможцями турніру стали також випускники училища Ярослав Гурський (вип. 2016р.в.) у вазі до 61кг та Олександр Михальський (вип. 2015р.в.) в 74кг.
Та найцікавіше відбулося у ваговій категорії до 70кг. Тут перемогу здобув вчитель боротьби училища Сергій Слюсаренко. Тож на «Терновому полі» тренер перемагав разом із своїми учнями. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Рябоволова, Сімчук і Бондаренко перемогли на Берлінському турніріСестри Винник, Чудик і Вовчак виборюватимуть Кубок світуБорчині ЛУФК у Іваничах змагалися за призи сім’ї РакхраАнгеліна Лисак – бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСтудент ЛУФК Данило Стасюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиВасиль Шуптар – срібний призер VII Всесвітніх мілітарних ігор з боротьбиВдалий дебют Катерини Чаленко і Дарини Мацоли на світовому чемпіонаті з пляжної боротьбиГотуючись до молодіжного чемпіонату світу, Стасюк і Ідзінський успішно відзмагались у КоломиїНа «Терновому полі» Сергій Слюсаренко перемагав разом із своїми учнямиГригоришин і Бодоряк вибороли Кубок Землі КрасніцькоїЛаць і Скобельська – переможниці Кубка Землі Красніцької з боротьбиМарія Винник і Романа Вовчак – бронзові призерки передолімпійського тестового турніру з боротьбиНа турнірі у Харкові Ідзінський і Стасюк відібрались на чемпіонат світуВихованки ЛУФК на чемпіонаті світу без медалей, але з олімпійськими ліцензіями