Вільна боротьба : Першокурсниця ЛУФК Соломія Винник – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьби

У м.Римі (Італія), де впродовж 10-16 лютого 2020р. триває чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, відбулися перші фінали жіночої програми змагань.
У ваговій категорії до 55кг срібною призеркою континентальної першості стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Винник (на фото). На шляху до європейського «срібла» Соломія поборола Бедіху Ган з Туреччини 11:5, Маріану Драгутан з Молдови 10:9, а у фіналі поступилась бронзовій призерці минулорічного чемпіонату світу Ользі Хорошавцевій з Росії 0:10.
Також срібна медаль в активі Оксани Лівач (вип. 2014р.). У вазі до 50кг Оксана перемогла туркеню Евіну Демірхан 7:5, француженку Жулі Сабаті 12:2, у драматичному поєдинку – росіянку Мілану Дадашеву 9:8, а в останньому поєдинку з болгаркою Мігленою Селішкою вже не вистарчило емоцій – поразка 3:5. Ангеліна Лисак (вип. 2018р.) стала бронзовою медалісткою у категорії до 59кг. У стартовому поєдинку Ангеліна розправилась з азербайджанкою Елмірою Гамбаровою 10:4, а от у наступному нічого не змогла вдіяти з Анастасією Нікітою з Молдови – поразка «на туше». Молдаванка у результаті стала чемпіонкою Європи, що дозволило Ангеліні «втішатись» за «бронзу», чим вона сповна скористалась. На початках перемогла угорку Рамону Галамбош, а далі німкеню Лауру Мертенс – обидвох за явною перевагою.
У ваговій категорії до 68кг ІІІ місце посіла Алла Черкасова (вип. 2005р.). У 1/8 фіналу Алла здолала ще одну вихованку училища Ірину Нетребу (вип. 2008р.), яка сьогодні представляє Азербайджан, 5:4, у ¼-ій поборола Коумбу Ларрок з Франції 6:2, в півфіналі поступилась росіянці Ханумі Велієвій 1:11, а в поєдинку за бронзову нагороду, вже будучи травмованою, поклала на лопатки білоруску Ганну Садчанку.
14 лютого за медалі поборються ще двоє вихованок ЛУФК: Юлія Ткач (вип. 2009р.) з росіянкою Інною Тражуковою розіграють «золото», Ірина Гусяк (вип. 2010р.) буде втішатись за «бронзу».

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому