Вільна боротьба : У Харкові Данило Стасюк у рівній боротьбі поступився олімпійському призеру

У м.Харкові 22-23 лютого 2020р. відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір пам’яті майстра спорту Ованеса Саакяна з вільної боротьби серед чоловіків.
У ваговій категорії до 97кг бронзовим призером турніру став студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Данило Стасюк (на фото). У ½ фіналу Данило у рівній боротьбі поступився срібному призеру Лондонської олімпіади Валерію Андрійцеву.
Хорошу боротьбу у Харкові продемонстрував і одинадцятикласник Андрій Харковський, який посів ІІІ місце у вазі до 92кг.
У категорії до 57кг бронзову нагороду здобув другокурсник Андрій Білійчук, а ще один одинадцятикласник Юрій Вовк у цій вазі став п’ятим.
Зовсім трішки не вистарчило студенту ІІІ курсу Володимиру Рибіну, щоб піднятися на нагородний подіум – Володимир посів 8 місце у вазі до 65кг.
Слід додати, що за віком всі хлопці відносяться ще до юніорської вікової категорії.

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"Випускниці коледжу зібрали три нагороди чемпіонату світу U 23Вихованці відділення вільної боротьби здобули 18 медалей на Всеукраїнському турнірі в Хмельницькому