Вільна боротьба : Вихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у Польщі

У столиці Польщі м.Варшаві 10-11 червня 2021 р. відбувся світовий рейтинговий турнір "Poland Open" з жіночої боротьби.
         У ваговій категорії до 50кг у фіналі турніру зійшлися дві вихованки Львівського коледжу спорту: українка Оксана Лівач та Марія Стадник, яка сьогодні представляє Азербайджан. Перемогу отримала досвідченіша і титулованіша триразова олімпійська призерка Марія Стадник 9:4.
         У вазі до 53кг срібною призеркою турніру стала Христина Береза. У вирішальній сутичці за першість Христина поступилася індійці Вінеш Вінеш 0:8.
      Ще однією срібною медалісткою у категорії до 65кг стала Анастасія Лавренчук. Свій фінальний поєдинок зі шведкою Хенною Йоханссон Анастасія завершила унічию 6:6, але поступилася за останньою результативною дією.
     У категорії до 57кг бронзову медаль виборола Тетяна Кіт. У кваліфікації Тетяна не підібрала ключів до Одунайо Адекуороє з Нігерії 0:10, але у зв'язку з тим, що нігерійка дійшла до фіналу і в кінцевому підсумку стала переможницею змагань, Тетяна отримала можливість поборотися за "бронзу", чим у повній мірі і скористалася, перемігши почергово американку Хелен Маровліс 8:2 та росіянку Валерію Коблову-Жолобову 8:7.
    Ще одна вихованка коледжу Алла Черкасова у першому, принциповому, поєдинку поступилася своїй співвітчизниці Аліні Бережній-Стаднік 5:6 і посіла 8 місце у вазі до 68кг.
У ваговій категорії до 59кг перемогу здобула Ангеліна Лисак, яка сьогодні виступає за Польщу. У фіналі Ангеліна поклала на лопатки українку Юлію Лісовську.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"