50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр Григоришин


      Відразу п'ятеро учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19-25 липня 2021 р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
     Найкраще з них виступив учень 9 класу Олександр Григоришин, який посів 10 місце у ваговій категорії до 45кг серед борців-вільників. У кваліфікації у рівній боротьбі Олександр поступився казаху Аллану Оралбеку 4:4, поразка за останньою дією.
      Десятикласник Віталій Гончар став дванадцятим у вазі до 48кг. На шляху до медалей Віталія зупинив азербайджанець Хайї Карімов.
    Першокурсники Валентин Григоришин та Річард Руденко посіли відповідно 21 і 20 місця у вагових категоріях до 60 і 92кг.
    Ще одна першокурсниця Інна Бугай стала тринадцятою серед дівчат вагової категорії до 73кг.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Вихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби