50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Вихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьби


     Шість перших місць вибороли вихованки Львівського коледжу спорту на Кубку України з жіночої боротьби, який 14-18 серпня 2021 р. відбувся у м.Львові. А до них ще додали по чотири других та третіх.
     У ваговій категорії до 50кг Кубок здобула Богдана Кокозей (дів.прізвище Ящук). У фіналі Богдана з рахунком 5:0 здолала ще одну вихованку коледжу Яну Сороку. Третє місце у цій вазі посіла студентка ІІІ курсу Дарина Мацола.
     І в наступній вазі - до 53кг Кубок розіграли вихованки коледжу. Досвідченіша Христина Береза виявилася сильнішою за третьокурсницю Марію Винник.
     У вазі до 55кг перемогла студентка ІІ курсу Олександра Хоменець. У фіналі Олександра поклала на лопатки харків'янку Альбіну Ріллю.
    Ще одна третьокурсниця Соломія Винник не мала собі рівних у категорії до 57кг. У поєдинку за першість Соломія декласувала житомирянку Вікторію Коляденко.
    Впертий поєдинок за Кубок розгорнувся у вазі до 68кг, у якому зійшлися вихованка коледжу Анастасія Лавренчук та цьогорічна випускниця Оксана Чудик. З перевагою в один бал (4:3) перемогу здобула Лавренчук. Студентка-другокурсниця Манола  Скобельська тут третя.
       Ще одна цьогорічна випускниця Анастасія Алпеєва перемогла у ваговій категорії до 72кг. Романа Вовчак посіла ІІІ місце.
    Після народження дочки поступово набирає форму ексчемпіонка світу Оксана Кухта-Гергель. Оксана посіла ІІІ місце у категорії до 65кг.
        У зв'язку з тим, що олімпійські та неолімпійські вагові категорії на змаганнях були розділені і проводились у різні дні, окремі спортсменки отримали можливість боротись двічі.  Цим, зокрема скористалась Анастасія Алпеєва. Анастасія посіла також ІІ місце у олімпійській вазі до 76кг.
            Примітка: світлини від Асоціації спортивної боротьби України.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Вихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьби