47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борці ЛУФК переважали на Різдвяному фестивалі у Калуші


7 перших, 4 других, 2 треті місця посіли вихованці ЛУФК на всеукраїнському Різдвяному фестивалі вільної боротьби, який 9-11 грудня 2010р. пройшов в Калуші. Ніхто з учасників команди не залишився без нагород.
Переможцями турніру стали Марія Колос (в/к до 40кг), Ірина Черкас (44кг), Євгенія Гончарук (48кг) серед дівчат, Ігор Пінтелей (38кг), Степан Данилко (42кг), Петро Ашарін (47кг) серед хлопців, Микола Бурдан (63кг) серед юніорів. Срібні медалі вибороли Андріана Литинська (34кг), Олександр Юзвак (38кг), Андрій Дзюбан (42кг), Тарас Дин (53кг), бронзові – Максим Жуковський (38кг) та Костянтин Гончарук (47кг).
Степан Данилко отримав відзнаку найкращого борця фестивалю.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок