Вільна боротьба : Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20)

Учні та студенти коледжу успішно виступили на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок (U20), який відбувся у Звягелі (Житомирська область) з 12 по 15 квітня 2024 року.
Змагання відбулися у Звягелі (Житомирська область) з 12 по 15 квітня. На борцівський килим вийшли понад 200 спортсменів, які представляли 20 збірних команд областей та Київ.
Сідей Іван (І курс) - 10 місце у ваговій категорії 86 кг;
Ільків Олексій (11 клас) - 11 місце у  у ваговій категорії 74 кг.

Також, Збірна команда Львівської області, до складу якої входили учениці та студентки коледжу, здобула друге місце серед жіночих команд!
  Вітаємо тренерів та спортсменів!

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Студентки відділення вільної боротьби здобули 2 «бронзи» на міжнародному турнірі у Болгарії13 медалей на чемпіонаті України U 17 з вільної боротьби!Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!