47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Бенефіс вихованок ЛУФК на меморіалі Онищука


6 перших, 4 других, 6 третіх місць – такий доробок вихованок ЛУФК на Всеукраїнському турнірі з жіночої боротьби, присвяченому пам’яті учасника афганських подій, Героя Радянського Союзу Олега Оніщука, який 3-5 березня 2011р. приймав Хмельницький. Цього року турнір зібрав майже всіх сильніших борчинь України.
У ваговій категорії до 51кг студентка ІІ курсу Марія Лівач у впертій боротьбі подолала досвідчену і титуловану, заслуженого майстра спорту Людмилу Балушку (вип. 2005р.). Третє місце посіла студентка ІІІ курсу Мар'яна Безрука.
І в наступній вазі (до 55кг) у фіналі зійшлися вихованки училища. Ольга Нарепеха (вип. 2004р.) виявилася сильнішою за дещо молодшу, але вже титуловану минулорічну випускницю Юлію Благіня. Бронзова медаль – у випускниці 2010р. Лариси Скоблюк.
У вазі до 59кг Антоніна Птицин (вип. 2009р.) перемогла ще юначку, ученицю 10 класу Тетяну Кіт. Третя – одинадцятикласниця Оксана Гергель.
Учасниця Ігор ХХІХ олімпіади у Пекіні, випускниця 2009р. Юлія Остапчук не мала рівних у ваговій категорії до 63кг. Третя тут – студентка ІІІ курсу Юлія Малик.
Фінал у ваговій категорії до 67кг також виявився УФКівським: досвідчена Мар'яна Квятковська (вип. 2005р.) перемогла студентку І курсу Тетяну Лавренчук.
У найважчій ваговій категорії (до 72кг) перемогла ще одна учасниця Пекінської олімпіади Оксана Ващук (вип. 2009р.). Третє місце посіла Христина Кауфман (вип. 2010р.).
Поруч із жінками на турнірі змагались юніори 1991-1993р.р.н. У вазі до 66кг перемогу серед молодих атлетів святкував студент ІІ курсу Іван Кусяк. Його однокурсник Василь Курилюк посів ІІІ місце у ваговій категорії до 48кг.
Джерело: http://wrestlingua.com
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби