ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Виховання : Особовий склад виховних груп


Особовий склад 
виховних груп  училища і вихователі для роботи з ним 
у 2017/201
8 навчальному році

 
Прізвище учня/студента
Клас/курс
Вид спорту
 
Виховна група № 1,  вихователь -  Статкевич Стефанія Тимофіївна
 
1
Кондратенко Володимир
велоспорт
 
2
Мазепа Михайло
легка атлетика
 
3
Шутяк Юрій
веслування
 
4
Патер Олег
веслування
 
5
Вітович Дмитро
кульова стрільба
 
6
Плескун Роман
кульова стрільба
 
7
Попик Михайло
дод.контингент
 
8
Фляк Іван
легка атлетика
 
9
Савчин Володимир
10а
веслування
 
10
Пилипів Роман
10а
сани
 
11
Ганзін Андрій
10а
велоспорт
 
12
Почапський Роман
10а
дод.контингент
 
13
Реган Руслан
10б
легка атлетика
 
14
Семенюк Павло
10б
легка атлетика
 
15
Семенець Володимир
10б
легка атлетика
 
16
Боруцький Назар
10б
легка атлетика
 
17
Караїм Максим
10б
легка атлетика
 
18
Яковлєв Микита
11а
велоспорт
 
19
Музиченко Олександр
11а
веслування
 
20
Дмитрійчук Дмитро
11а
кульова стрільба
 
21
Баблюк Дмитро
11а
кульова стрільба
 
22
Кропивник Микола
11а
веслування
 
23
Семенов Дмитро
11а
веслування
 
24
Качмарик Роман
11а
веслування
 
25
Плескун Руслан
11а
кульова стрільба
 
26
Алєксєєв Костянтин
11в
водне поло
 
27
Балацький Юрій
11в
легка атлетика
 
28
Васічкін Юрій
11в
легка атлетика
 
29
Озимок Дмитро
І курс
веслування
 
30
Лавський Владислав
І курс
легка атлетика
 
Виховна група № 2,  вихователь -  Вороняк Галина Несторівна
 
1
Гавронський Василь
футбол
 
2
Глушко Іван
футбол
 
3
Дацюк Андрій
футбол
 
4
Дубовий Іван
футбол
 
5
Козловський Денис
футбол
 
6
Матвіїв Юрій
футбол
 
7
Тельмінов Данило
футбол
 
8
Шарабура Єгор
футбол
 
9
Штифанович Олександр
футбол
 
10
Шумко Василь
футбол
 
11
Ібрагімов Роман
футбол
 
12
Гриньків Дмитро
футбол
 
13
Ганяк Іван
футбол
 
14
Кукурудза Вадим
футбол
 
15
Шарун Володимир
футбол
 
16
Краснобокий Юрій
футбол
 
17
Яроцький Тарас
футбол
 
18
Бабич Назар
в/поло
 
19
Троян Станіслав
в/поло
 
20
Самсонов Єгор
в/поло
 
21
Гащук Максим
в/поло
 
Виховна група №3, вихователі – Мороз Ірина Зеновіївна,
                                                          Голодняк Наталя Михайлівна
 
1
Юришка Віталій
футбол
 
2
Петрук Нікіта
футбол
 
3
Толстяк Дмитро
футбол
 
4
Васютик Денис
футбол
 
5
Сапуга Марко
футбол
 
6
Попівняк Марко
футбол
 
7
Кашуба Михайло
футбол
 
8
Марків Павло
футбол
 
9
Груша Микита
футбол
 
10
Дурдас Андрій
футбол
 
11
Хлань Максим
футбол
 
12
Малакі Олексій
футбол
 
13
Чорний Михайло
футбол
 
14
Махінка Денис
футбол
 
15
Назарчук Роман
футбол
 
16
Охоцький Назар
футбол
 
17
Савчук Гліб
футбол
 
18
Хомутовський Вадим
футбол
 
19
Кашперук Іван
футбол
 
20
Савчин Володимир
7
футбол
 
21
Пастух Олександр
7
футбол
 
22
Дебеч Василь
7
футбол
 
23
Федько Олександр
7
футбол
 
24
Блащук Костянтин
7
футбол
 
25
Рошко Дмитро
7
футбол
 
26
Катрич Віталій
7
футбол
 
27
Сморжанюк Володимир
7
футбол
 
28
Фостик Максим
7
футбол
 
29
Гринчук Назар
7
футбол
 
30
Романчук Іван
7
футбол
 
31
Коваленко Дмитро
7
футбол
 
32
Янович Аким
7
футбол
 
Виховна група № 4,  вихователь - вакансія
 
1
Балог Ярослав
10б
футбол
 
2
Бойчук Олег
10б
футбол
 
3
Борисенко Вячеслав
10б
футбол
 
4
Буртник Василь
10б
футбол
 
5
Гулевський Денис
10б
футбол
 
6
Дідик Роман
10б
футбол
 
7
Мокрик Мар'ян
10б
футбол
 
8
Боднар Тарас
10б
футбол
 
9
Раделицький Юрій
10б
футбол
 
10
Слюсар Денис
10б
футбол
 
11
Стень Сергій
10б
футбол
 
12
Сущак Назар
10б
футбол
 
13
Фокащук Назар
10б
футбол
 
14
Ходукін Михайло
10б
футбол
 
15
Яблонський Андрій
10б
футбол
 
16
Яремчук Вадим
10б
футбол
 
17
Дуб Андрій
10б
футбол
 
18
Дяк Святослав
10б
футбол
 
19
Кривенко Давид
10б
футбол
 
20
Мартинюк Дем'ян
10б
футбол
 
21
Гнідь Остап
10в
в/поло
 
22
Толстой Богдан
10в
в/поло
 
Виховна група № 5,  вихователь - Мороз Ірина Зеновіївна
 
1
Балух Ігор
10в
водне поло
 
2
Булачек Володимир
10в
водне поло
 
3
Бідний Мирон
11б
футбол
 
4
Горох Валентин
11б
футбол
 
5
Губицький Олександр
11б
футбол
 
6
Гудзінський Вадим
11б
футбол
 
7
Данилюк Артем
11б
футбол
 
8
Денега Артем
11б
футбол
 
9
Калинчук Тимофій
11б
футбол
 
10
Козак Богдан
11б
футбол
 
11
Мартиняк Юрій
11б
футбол
 
12
Мельнійчук Вадим
11б
футбол
 
13
Мудрик Владислав
11б
футбол
 
14
Наконечний Роман
11б
футбол
 
15
Романік Микола
11б
футбол
 
16
Сич Олексій
11б
футбол
 
17
Сікан Данило
11б
футбол
 
18
Слічний Степан
11б
футбол
 
19
Лукіянчук Дмитро
11б
футбол
 
20
Лісовик Роман
11б
футбол
 
Виховна група № 6,   вихователь - Замлинська Лариса Омелянівна
 
1
Костишин Сергій
вільна боротьба
 
2
Григоришин Валентин
вільна боротьба
 
3
Ткач Юрій
вільна боротьба
 
4
Бодоряк Владислав
вільна боротьба
 
5
Вовк Юрій
вільна боротьба
 
6
Харковський Андрій
вільна боротьба
 
7
Яценко Василь
вільна боротьба
 
8
Шупарський Владислав
вільна боротьба
 
9
Дідошак Олександр
вільна боротьба
 
10
Будзяк Микола
вільна боротьба
 
11
Зозуляк Олександр
вільна боротьба
 
12
Сваричевський Андрій
10в
вільна боротьба
 
13
Білик Юрій
10в
вільна боротьба
 
14
Волос Денис
10в
вільна боротьба
 
15
Чекмак Андрій
10в
вільна боротьба
 
16
Шкребляк Петро
10в
вільна боротьба
 
17
Дола Кирило
11в
вільна боротьба
 
18
Квіт Віктор
11в
вільна боротьба
 
19
Нінець Роман
11в
вільна боротьба
 
20
Прусак Руслан
10в
вільна боротьба
 
21
Стасюк Данило
11в
вільна боротьба
 
22
Шимков Михайло
11в
вільна боротьба
 
23
Білійчук Андрій
11в
вільна боротьба
 
Виховна група № 7,    вихователь - Дука Наталія Борисівна
 
1
Кіщук Анна
7
гандбол
 
2
Мартинюк Людмила
7
гандбол
 
3
Плечищева Вікторія
7
гандбол
 
4
Поляк Марина
гандбол
 
5
Гнелицька Оленка
гандбол
 
6
Проказа Любов
гандбол
 
7
Федун Юлія
сучасне п’ятиборство
 
8
Прокоп'як Ірина
гандбол
 
9
Дяченко Олеся
гандбол
 
10
Майкут Христина
гандбол
 
11
Никифорук Діана
гандбол
 
12
Дуда Зоряна
гандбол
 
13
Щерба Вероніка
гандбол
 
14
Савчин Софія-Надія
гандбол
 
15
Борисевич Яна
10в
гандбол
 
16
Дмитришин Діанна
10в
гандбол
 
17
Козак Катерина
10в
гандбол
 
18
Овчаренко Ангеліна
10в
гандбол
 
19
Петрушко Вікторія
10в
гандбол
 
20
Братковська Ольга
11в
гандбол
 
21
Воронова Марія-Ліза
11в
гандбол        
 
22
Война Руслана
11в
сучасне п’ятиборство
 
23
Головач Олександра
11в
гандбол
 
24
Пихайленко Софія
11в
гандбол
 
25
Фроляк Валентина
11в
гандбол
 
Виховна група № 8,   вихователь - Петик Ірина Михайлівна
 
1
Пшеничняк Христина
вільна боротьба
 
2
Падошик Ольга
вільна боротьба
 
3
Повк Кароліна
вільна боротьба
 
4
Луцик Анна
велоспорт
 
5
Алєйнікова Марія
легка атлетика
 
6
Латта Єлізавета
легка атлетика
 
7
Кекляк Олена
легка атлетика
 
8
Шеремета Софія
10а
вільна боротьба
 
9
Заяц Тетяна
10а
вільна боротьба
 
10
Вайнагій Кароліна
10в
легка атлетика
 
11
Ходор Марія
10в
легка атлетика
 
12
Голуб  Анна
11в
легка атлетика
 
13
Шостак Мар'яна
11в
легка атлетика
 
14
Прокопчук  Крістіна
11в
легка атлетика
 
15
Голуб  Анна
11в
легка атлетика
 
16
Сивак Аліна
І курс
вільна боротьба
 
17
Чаленко Катерина
І курс
вільна боротьба
 
18
Падошик Анастасія
І курс
вільна боротьба
 
19
Лавренчук Анастасія
І курс
вільна боротьба
 
20
Харитонюк Олександр
ІІ курс
бокс
 
21
Заскалько Ілонна
ІІ курс
легка атлетика
 
22
Матвійок Анастасія
ІІ курс
легка атлетика
 
23
Павлдова Євгенія
ІІІ курс
вільна боротьба
 
24
Демко Христина
ІІІ курс
вільна боротьба
 
25
Бірюкова Юлія
ІІІ курс
велоспорт
 
26
Загайська Ольга
ІІІ курс
вільна боротьба
 
27
Лисак Ангеліна
ІІІ курс
вільна боротьба
 
 
Виховна група № 9,   вихователь - Волянюк Світлана Михайлівна
 
1
Антолюк Андріана
7
легка атлетика
 
2
Рава Ульяна
легка атлетика
 
3
Парпура Анастасія
кульова стрільба
 
4
Хоменець Олександра
вільна боротьба
 
5
Домбровська Іванна
санний спорт
 
6
Федюк Аліна
санний спорт
 
7
Винник Марія
10а
вільна боротьба
 
8
Винник Соломія
10а
вільна боротьба
 
9
Томищ Марія
10а
вільна боротьба
 
10
Прокоп'юк Валерія
10а
вільна боротьба
 
11
Мацола Дарина
10а
вільна боротьба
 
12
Гілевич Крістіна
10а
кульова стрільба
 
13
Тарнавська Евеліна
10а
кульова стрільба
 
14
Алпеєва Анастасія
11а
вільна боротьба
 
15
Бабіцька Вікторія
11а
вільна боротьба
 
16
Зелених Катерина
11а
вільна боротьба
 
17
Чудик Оксана
11а
вільна боротьба
 
18
Вовчак Романа
11а
вільна боротьба
 
19
Кушнірук Ілона
11а
веслування
 
20
Терета Валерія
11а
веслування
 
21
Рябоволова Вероніка
І курс
вільна боротьба
 
22
Чемердовська Едіта
І курс
вільна боротьба
 
23
Сорока Яна
ІІ курс
вільна боротьба
 
24
Туровчук Дарина
ІІ курс
вільна боротьба
 
25
Шевченко Альона
ІІ курс
кульова стрільба
 
26
Михальська Зоряна
ІІ курс
веслування
 
Виховна група № 10, вихователь - Черечіна Христина Іванівна
1
Лукеча Павло
бокс
2
Кіраль Олег
бокс
3
П'ястка Ростислав
бокс
4
Микитюк Максим
10б
бокс
5
Микитюк Богдан
10б
бокс
6
Мота Денис
10б
бокс
7
Гоза Богдан
10б
дод.контингент
8
Добровольський Дмитро
10в
бокс
9
Харчук Петро
10в
бокс
10
Панченяк Владислав
10в
Водне поло
11
Замулянець Андрій
11б
дод.контингент
12
Ворона Олег
11в
бокс
13
Возний Юрій
11в
бокс
14
Хмелевський Віктор
11в
бокс
15
Куля Дмитро
І курс
бокс
16
Ільницький Василь
І курс
вільна боротьба
17
Рибін Володимир
І курс
вільна боротьба
18
Юрін Ігор
І курс
фехтування
19
Гика Андрій
ІІ курс
вільна боротьба
20
Кравець Олександр
ІІ курс
бокс
21
Падалкін Олег
ІІ курс
фехтування
22
Алєйніков Ростислав
ІІ курс
фехтування
23
Нагорний Сергій
ІІІ курс
веслування
24
Кожушко Дмитро
ІІІ курс
велоспорт
25
Тишковець Андрій
ІІІ курс
бокс
26
Сидоренко Вадим
ІІІ курс
бокс


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види