48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Дем’янюк і Стуй їдуть на чемпіонат Європи


Христина Стуй та Дмитро Дем янюк18-19 червня 2011р. у Стокгольмі – столиці Швеції пройде третій командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.
У складі збірної України Континентальну першість виборюватимуть вихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.) та Христина Стуй (вип. 2005р.). Дмитро стрибатиме у висоту, Христина побіжить жіночу естафету 4х100м.
Коротка довідка.
Дмитро Дем’янюк.
Народився 30 червня 1983р. у м.Львові в сім'ї відомого легкоатлета, учасника Ігор ХХІІ олімпіади. св.п. Олексія Дем’янюка. Займатися легкою атлетикою розпочав під керівництвом відомого львівського тренера Валерія Лебедюка. З 1997 до 2000р. навчався у Львівському училищі фізичної культури у групі В.Лебедюка. В пізнішому закінчив юридичний факультет Львівського техніко-економічного коледжу та факультет дизайну національного університету «Львівська Політехніка».
Спортивна спеціалізація – стрибки у висоту. Особистий рекорд – 232см.
Багаторазовий переможець і призер чемпіонатів та кубків України з легкої атлетики. Учасник Ігор ХХІХ олімпіади у Пекіні. Майстер спорту міжнародного класу.
Христина Стуй.
Народилася 3 лютого 1988р. в с.Угринів Івано-Франківської обл. Легкою атлетикою розпочала займатися під керівництвом тренера М.Василюка. З 2003 до 2005р. навчалася у Львівському училищі фізичної культури у групі тренерів Валерія Федоренка і Віктора Черниха. В пізнішому закінчила Івано-Франківський національний інститут нафти і газу.
Спортивна спеціалізація – спринтерський біг (60, 100м).
Особисті рекорди: 7,21сек. в бігу на 60м. (закрите приміщення), 11,41 сек. – 100м.
Багаторазовий переможець чемпіонатів і кубків України. 4 лауреат Кубку Європи (2007р.), майстер спорту міжнародного класу.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Легка атлетика

Легка атлетика

Мар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМар’яна Шостак – переможниця матчевої зустрічі п’яти країн у РумуніїШостак і Андрухів візьмуть участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетикиЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних легкоатлетівПодвійна перемога Максима Караїма і Павла Семенюка на легкоатлетичному чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія ХімічВ. Лавський: «В ЛУФК я перебуваю у спортивному середовищі – це стимулює наполегливо тренуватися"У Львівському училищі фізичної культури змаганнями легкоатлетів розпочалася вступна кампаніяМаксим Андрухів четвертий на матчевій зустрічі 10 країн у Мінську Вадим Кравчук – володар Гран Прі меморіалу Дем’янюкаМарія Алєйнікова – переможниця меморіалу О.Дем’янюка зі стрибків у висотуТамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400м