48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Дем’янюк і Стуй їдуть на чемпіонат Європи


Христина Стуй та Дмитро Дем янюк18-19 червня 2011р. у Стокгольмі – столиці Швеції пройде третій командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.
У складі збірної України Континентальну першість виборюватимуть вихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.) та Христина Стуй (вип. 2005р.). Дмитро стрибатиме у висоту, Христина побіжить жіночу естафету 4х100м.
Коротка довідка.
Дмитро Дем’янюк.
Народився 30 червня 1983р. у м.Львові в сім'ї відомого легкоатлета, учасника Ігор ХХІІ олімпіади. св.п. Олексія Дем’янюка. Займатися легкою атлетикою розпочав під керівництвом відомого львівського тренера Валерія Лебедюка. З 1997 до 2000р. навчався у Львівському училищі фізичної культури у групі В.Лебедюка. В пізнішому закінчив юридичний факультет Львівського техніко-економічного коледжу та факультет дизайну національного університету «Львівська Політехніка».
Спортивна спеціалізація – стрибки у висоту. Особистий рекорд – 232см.
Багаторазовий переможець і призер чемпіонатів та кубків України з легкої атлетики. Учасник Ігор ХХІХ олімпіади у Пекіні. Майстер спорту міжнародного класу.
Христина Стуй.
Народилася 3 лютого 1988р. в с.Угринів Івано-Франківської обл. Легкою атлетикою розпочала займатися під керівництвом тренера М.Василюка. З 2003 до 2005р. навчалася у Львівському училищі фізичної культури у групі тренерів Валерія Федоренка і Віктора Черниха. В пізнішому закінчила Івано-Франківський національний інститут нафти і газу.
Спортивна спеціалізація – спринтерський біг (60, 100м).
Особисті рекорди: 7,21сек. в бігу на 60м. (закрите приміщення), 11,41 сек. – 100м.
Багаторазовий переможець чемпіонатів і кубків України. 4 лауреат Кубку Європи (2007р.), майстер спорту міжнародного класу.
 
http://sttlogistics.ru/ цены на международные перевозки контейнеров.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Руслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000м