47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : ТренериЧерних Віктор Михайлович - старший вчитель відділення легкої атлетики (біг на короткі дистанції), 32 роки 10 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії».
 
Федоренко Валерій Федорович - вчитель легкої атлетики (біг на короткі дистанції), 46 років педстажу, «спеціаліст першої категорії», майстер спорту.
 
Сташків Михайло Володимирович - вчитель легкої атлетики (біг на середні та довгі дистанції), 47 років 1 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений працівник фізичної культури та спорту, Заслужений тренер України.
 
Скалоцька Мирослава Володимирівна - вчитель легкої атлетики (стрибки у вистоту), 22 роки педстажу, «спеціаліст першої категорії».

Лебедюк Валерій Іваноич - вчитель легкої атлетики (стрибки у висоту), 36 років 8 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», майстер спорту, Заслужений тренер України.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

У бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиРайта і Городиський візьмуть участь у чемпіонаті Європи з кросуБогдан Городиський – бронзовий призер чемпіонату Україну з кросуАндрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату Європи