47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : ТренериЧерних Віктор Михайлович - старший вчитель відділення легкої атлетики (біг на короткі дистанції), 32 роки 10 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії».
 
Федоренко Валерій Федорович - вчитель легкої атлетики (біг на короткі дистанції), 46 років педстажу, «спеціаліст першої категорії», майстер спорту.
 
Сташків Михайло Володимирович - вчитель легкої атлетики (біг на середні та довгі дистанції), 47 років 1 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений працівник фізичної культури та спорту, Заслужений тренер України.
 
Скалоцька Мирослава Володимирівна - вчитель легкої атлетики (стрибки у вистоту), 22 роки педстажу, «спеціаліст першої категорії».

Лебедюк Валерій Іваноич - вчитель легкої атлетики (стрибки у висоту), 36 років 8 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», майстер спорту, Заслужений тренер України.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Шостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиНа юніорському чемпіонаті України Лавський переміг з особистим рекордомАнастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат ЄвропиАндріана Антонюк – бронзова призерка чемпіонату України з бігу на 3000м