47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Склад навчально-тренувальних груп


Навчально – тренувальна група № 24 //спринт/
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Федоренко В.Ф. – 32 год.
1.  
Шостак Мар’яна
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
2.  
Голуб Анна
2000
11 клас
І
за інд. планом
3.  
Васічкін Юрій
2001
11 клас
І
за інд. планом
4.  
Андрухів Максим
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
5.  
Прокопчук Крістіна
2001
11 клас
І
 
Примітка: Андрухів М., Шостак М., Васічкін Ю. – резерв  збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 25 /спринт, витривалість/
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчителі зі спорту Сташків М.В. - 8 год., Черних В.М. – 8 год.
1.  
Балацький Юрій
2001
11 клас
І
за інд. планом
2.  
Семенюк Павло
2002
10 клас
ІІ
 
3.  
Караїм Максим
2002
10 клас
ІІ
 
4.  
Реган Руслан
2002
10 клас
ІІ
 
5.  
Ходор Марія-Владислава
2002
10 клас
ІІ
 
6.  
Вайнагій Кароліна
2002
10 клас
ІІ
 
 
Навчально – тренувальна група № 26 / спринт/
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Черних – 24 год.
1.  
Конорєва Анастасія
2003
9 клас
ІІ
 
2.  
Кекляк Олена
2003
9 клас
ІІ
 
3.  
Герус Анастасія
2003
9 клас
ІІ
 
4.  
Фляк Іван
2003
9 клас
ІІІ
 
5.  
Рубаха Остап
2003
9 клас
ІІІ
 
 
Навчально – тренувальна група № 27   /витривалість
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Сташків М.В. – 24 год.
1.  
Мазепа Михайло
2004
8 клас
ІІІ
 
2.  
Рава Уляна
2004
8 клас
ІІІ
 
3.  
Антонюк Андріана
2004
7 клас
ІІІ
 
4.  
Васковський Данило
2004
8 клас
І юн.
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 28 /стрибки у висоту/
Тренувальне навантаження – 32 год.
Вчитель зі спорту Скалоцька М.В. - 12 год., вакансія – 18 год.
1.  
Заскалько Ілона
1998
ІІ курс
КМС
за інд. планом
2.  
Матвійок Анастасія
1999
ІІ курс
КМС
за інд. планом
3.  
Лавський Владислав
2000
І курс
КМС
за інд. планом
Примітка: Заскалько І.– кандидат у збірну команду України. Матвійок А., Лавський В.– резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 29 /стрибки у висоту/
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Скалоцька М.В. – 24 год.
1.  
Боруцький Назарій
2001
10 клас
ІІ
 
2.  
Лата Єлізавета
2002
9 клас
ІІ
 
3.  
Алєйнікова Марія
2003
9 клас
ІІ
 
4.  
Семенець Володимир
2002
10 клас
ІІ
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
21-26 травня відбудуться вступні іспити з вільної боротьби (юнаки) в спеціалізованому залі боротьби училища, вул.Кн.Ольги, 1
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»


Легка атлетика

Легка атлетика

Мар’яна Шостак – бронзова призерка матчевої зустрічі юніорських збірних у ІзраїліУляна Рава – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуНа матчевій зустрічі чотирьох збірних Андрухів показав третій результатНа матчевій зустрічі у Мінську Мар’яна Шостак посіла друге місце у естафетіНа меморіалі Дем’янюка Алєйнікова і Лата настрибали особисті рекордиУ бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиРайта і Городиський візьмуть участь у чемпіонаті Європи з кросуБогдан Городиський – бронзовий призер чемпіонату Україну з кросуАндрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу