49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Спортсмени


1.    
Лавський Владислав
2000
IІІ
МС
Скалоцька М.Ф., Лебедюк В.І.
2.    
Андрухів Максим
2001
ІІ
КМС
Федоренко В.Ф.
3.    
Шостак Мар’яна
2000
ІІ
МС
Федоренко В.Ф.
4.    
Васічкін Юрій
2001
ІІ
КМС
Федоренко В.Ф.
5.    
Боруцький Назарій
2001
І
КМС
Скалоцька М.В.
6.    
Караїм Максим
2002
І
І
Сташків М.В.
7.    
Реган Руслан
2002
І
І
Федоренко В.Ф.
8.    
Семенюк Павло
2002
І
І
Сташків М.В.,
9.    
Герус Анастасія
2003
11
I
Черних В.М.
10. 
Рубаха Остап
2003
11
I
Черних В.М.
11. 
Фляк Іван
2003
11
I
Скалоцька М.В.
12. 
Алєйнікова Марія
2003
11
КМС
Скалоцька М.В.
13. 
Лата Єлизавета
2002
11
I
Скалоцька М.В.
14. 
Нестечук Данило
2003
11
IІ
Скалоцька М.В.
15. 
Точілін Андрій-Микола
2003
11
І
Черних В.М.
16. 
Мазепа Михайло
2003
10
ІІ
Сташків М.В.
17. 
Васковський Данило
2004
10
ІІ
Сташків М.В.
18. 
Рава Уляна
2004
10
II
Сташків М.В.
19. 
Єлманова Марія
2003
10
ІІ
Сташків М.В.
20. 
Трило Тарас
2004
10
ІІ
Черних В.М.
21. 
Музика Ігор
2004
10
ІІ
Черних В.М.
22. 
Бала Анастасія
2003
10
ІІ
Сташків М.В.
23. 
Венжівська Вікторія
2003
10
ІІ
Скалоцька М.В.
24. 
Драч Вікторія
2004
10
ІІ
Скалоцька М.В.
25. 
Алєйнікова Вікторія
2004
10
ІІ
Скалоцька М.В.
26. 
Антонюк Андріана-Марія
2004
9
II
Сташків М.В.
27. 
Михалюк Марія
2005
9
ІІ
Черних В.М.
28. 
Гбур Віталій
2005
9
ІІІ
Скалоцька М.В.
29. 
Кецан Назарій
2005
9
ІІІ
Сташків М.В.
30. 
Звєрєв Олександр
2005
9
ІІ
Черних В.М.
31. 
Оверко Каріна
2005
9
ІІ
Черних В.М.
32. 
Хіміч Анна-Марія
2006
8
ІІ
Черних В.М.
33. 
Янів Остап
2006
8
ІІІ
Черних В.М.
34. 
Ковальчук Вікторія
2005
8
ІІ
Черних В.М.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Легка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу