47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників
відділення легкої атлетики,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Основний
1.      
Ільницький Андрій
Кандидат
2.      
Пилявець Анна
3.      
Племянник Ірина
Резерв
4.      
Бондарук Марко
5.      
Заскалько Ілона
6.      
Матвійок Анастасія
Випускники
Основний
7.      
Городиський Богдан
8.      
Дем’янюк Дмитро
9.      
Райта Оксана
10.  
Стуй Христина
Кандидати
11.  
Долинчук Дмитро
12.  
Попович Андрій
13.  
Призиглей Дмитро
14.  
Трофимчук Володимир
15.  
Ховайло Олександр
16.  
Хоменко Володимир
17.  
Бубняк Ірина
18.  
Євдокимова Тамара
19.  
Кухар Юлія
Резерв
20.  
Остимчук Іванна
21.  
Соколічак Вікторія


Список учнів, студентів та випускників відділення легкої атлетики, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Основний
    
Євдокимова Тамара
    
Ільницький Андрій
Кандидати
    
Долинчук Дмитро
    
Мекелита Богдан
    
Попович Андрій
    
Ховайло Олександр
    
Племянник Ірина
Резерв
    
Пилявець Анна
    
Остимчук Іванна
 10 
Соколічак Вікторія
 11 
Заскалько Ілона
ВИПУСКНИКИ
Основний
 12 
Райта Оксана
 13 
Дем’янюк Дмитро
 14 
Стуй Христина
 15 
Городиський Богдан
Кандидати
 16 
Бас Юрій
 17 
Боровський Владислав
 18 
Бубняк Ірина
 19 
Кухар Юлія




Список учнів, студентів та випускників відділення легкої атлетики,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
http://www.ufk.lviv.ua/ua-category-athletics-tab1-news3268.html



Список учнів, студентів та випускників відділення легкої атлетики,
які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Член
1.      
Городиський Богдан
2.      
Євдокимова Тамара
3.      
Райта Оксана
Кандидат
4.      
Долинчук Дмитро
5.      
Мекелета Богдан
6.      
Попович Андрій
7.      
Трохімчук Юрій
8.      
Ховайло Олександ
9.      
Шварик Юрій
10.  
Бубняк Ірина
Резерв
11.  
Ільницький Андрій
12.  
Долинчук Сніжана
13.  
Луцик Надія
Випускники
Член
14.  
Дем’янюк Дмитро
15.  
Шаповал Віктор
16.  
Кухар Юлія
17.  
Стуй Христина
Кандидат
18.  
Дацик Данило
Резерв
19.  
Калашнюк Надія

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Легка атлетика

Легка атлетика

Анастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат ЄвропиАндріана Антонюк – бронзова призерка чемпіонату України з бігу на 3000мАнастасія Матвійок – переможниця юніорського чемпіонату України зі стрибків у висотуЄлизавета Лата – бронзова призерка юнацького чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – бронзова призерка матчевої зустрічі юніорських збірних у ІзраїліУляна Рава – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуНа матчевій зустрічі чотирьох збірних Андрухів показав третій результатНа матчевій зустрічі у Мінську Мар’яна Шостак посіла друге місце у естафетіНа меморіалі Дем’янюка Алєйнікова і Лата настрибали особисті рекордиУ бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики