47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Богдан Мекелита – переможець Кубка України і IV спортивних ігор школярів України


Мекелита БогданУ м. Ялті 25-27 квітня 2012р. пройшли національні змагання з легкої атлетики на Кубок України. Змагалися юнаки та дівчата 1995р.н. і мол. В програмі Кубка розігрувались і нагороди IVспортивних ігор школярів України.
У бізі на 400м з бар’єрами подвійну перемогу святкував учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Богдан Мекелита. Богдан показав результат 53,66 сек. і більше, ніж на секунду випередив срібного призера Юрія Баранцова з Дніпропетровська. Учень 10кл. Артур Назарук прибіг до фінішу п’ятим.
Бронзовим призером Кубка і спортивних ігор школярів у бізі на 2000м з перешкодами стала дев’ятикласниця училища Сніжана Долинчук. Час Сніжани 7.22,0хв.
У естафеті 100+200+300+400м збірна Львівщини посіла 4 місце. Честь області захищали Богдан Мекелита, Юрій Равлінко (11кл), Юрій Трохімчук (10кл.). Данило Дацик (11кл.) став п’ятим у бізі на 800м серед юнаків, а десятикласник Андрій Ільницький настрибав у висоту 6 місце. Результат Андрія 195см і до четвертого місця він не дотянув лище за кількістю спроб.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Станіслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики