48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Данило Дацик - чемпіон України з бігу на 800м.


 У м.Вінниці 4 липня 2012р. завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів юнацької вікової категорії. У бізі на 800м. переможцем національної першості став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Данило Дацик. Данило пробіг дистанцію за 1.57,04хв. У бізі на 2000м. з перешкодами срібна нагорода в активі учениці 10 класу училища Надії Луцик. Час Надії-7.14,78хв.
 У так званій шведській естафеті (100+200+300+400м.) збірна команда Львівщини у складі учнів ЛУФК Богдана Мекелити, Артура Назарука, Юрія Трохімчука, та вихованця ДЮСШ ім. Кутенка Степана Чабана виборола бронзові медалі.
      Бронзова відзнака у стрибках у висоту за стрибок на 165см. Дісталася цьогорічній випускниці училища Христині Баранівській. Надія Калашнюк (11кл) з таким самим результатом, але більшою кількістю затрачених спроб, сьома.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики