47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Христина Стуй відкрила змагальний сезон


Христина СтуйВихованка Львівського училища фізичної культури, бронзова призерка лондонської олімпіади у естафеті 4х100м Христина Стуй (вип. 2005р.) взяла участь у командному чемпіонаті України з легкої атлетики у Ялті, чим відкрила для себе змагальний сезон.
Христина посіла ІІ місце у бізі на 200 м – 23,24 сек. та з часом 11,33 сек. фінішувала четвертою на стометрівці.
8 червня Стуй виступить на змаганнях серії IAAF World Challenge Meeting у Хенгело (Нідерланди). Про це спортсменка повідомила у Ялті. «У Хенгело бігтиму 200 м, - каже Христина. Після цього 11 червня планую виступити на такій самій дистанції у Москві. Цього року ми не робили ставку на зимовий сезон. У першу чергу, виступали для того, щоб відпрацювати технічні моменти старту. Як показав командний чемпіонат України, з цим завданням ми впоралися».
    Джерело: www.uaf.org.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Райта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату України