48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Оксана Райта – чемпіонка України серед молоді


Райта ОксанаУ м.Ялті 5-7 червня 2013р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики, у програмі якого звання чемпіонів розіграла і молодь віком до 23 років.
У бізі на 3000 м з перешкодами чемпіонкою України серед молоді з часом 10.18,40 хв. стала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Оксана Райта. Показаний результат дозволив Оксані кваліфікуватись на чемпіонат Європи серед молоді, який у липні прийматиме фінське Тампере.
Третьою у цьому виді змагань фінішувала ще одна вихованка заслуженого тренера України Михайла Сташківа Юлія Кухар (вип. 2011р.) – 10.38,43 хв.
Студент ІІ курсу Богдан Городиський фінішував другим у фінальному забізі на 1500м. Час Богдана – 3.47,17 хв. лише на 1,17 сек. не дотягує до нормативу майстра спорту України.
Першокурсниця Тамара Євдокимова метнула спис на 50м 77см, що принесло їй бронзову медаль та особистий рекорд.
Шостий результат у стрибках у висоту – 205 см, показав однокурсник Євдокимової Андрій Попович.
    Ірина Бубняк (ІІІ курс) у бізі на 1500м сьома.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Ірина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетики