48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Сніжана Долинчук візьме участь у ЄМОФ


Сныжана Долинчук
13-20 липня 2013 р. у м.Утрехті (Королівство Нідерланди) пройде ХІІ літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль (ЄМОФ).
У складі легкоатлетичної юнацької збірної України у Європейських юнацьких Олімпійських іграх (така неофіційна назва цих великих континентальних комплексних змагань) участь візьме учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук.
В Утрехті Сніжана побіжить 2000м з перешкодами.
Довідка:
ЄМОФ - комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету та Європейських Олімпійських Комітетів за участю усіх європейських країн. Історія фестивалю бере свій початок з 1990 р., коли за ініціативи Президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге було прийнято рішення про проведення один раз на два роки зимових та літніх Європейських юнацьких олімпійських днів. В 1991 р. в Брюсселі були проведені I літні Європейські Юнацькі Олімпійські Дні, а 1993 р. в італійському місті Аосте – I зимові змагання.
Не дивлячись на те, що Фестиваль має коротку історію, але вже зумів довести свою значимість. Аналізуючи склад учасників ЄЮОФ, можна простежити таку тенденцію, що більшість згодом потрапляє в основні збірні своїх команд і успішно виступають на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях (www.noc-ukr.org).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Руслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000м