48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Сніжана Долинчук візьме участь у ЄМОФ


Сныжана Долинчук
13-20 липня 2013 р. у м.Утрехті (Королівство Нідерланди) пройде ХІІ літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль (ЄМОФ).
У складі легкоатлетичної юнацької збірної України у Європейських юнацьких Олімпійських іграх (така неофіційна назва цих великих континентальних комплексних змагань) участь візьме учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Сніжана Долинчук.
В Утрехті Сніжана побіжить 2000м з перешкодами.
Довідка:
ЄМОФ - комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету та Європейських Олімпійських Комітетів за участю усіх європейських країн. Історія фестивалю бере свій початок з 1990 р., коли за ініціативи Президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге було прийнято рішення про проведення один раз на два роки зимових та літніх Європейських юнацьких олімпійських днів. В 1991 р. в Брюсселі були проведені I літні Європейські Юнацькі Олімпійські Дні, а 1993 р. в італійському місті Аосте – I зимові змагання.
Не дивлячись на те, що Фестиваль має коротку історію, але вже зумів довести свою значимість. Аналізуючи склад учасників ЄЮОФ, можна простежити таку тенденцію, що більшість згодом потрапляє в основні збірні своїх команд і успішно виступають на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях (www.noc-ukr.org).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Легка атлетика

Легка атлетика

Руслан Реган – юнацький чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиІгор Музика – чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиМар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМар’яна Шостак – переможниця матчевої зустрічі п’яти країн у РумуніїШостак і Андрухів візьмуть участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетикиЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних легкоатлетівПодвійна перемога Максима Караїма і Павла Семенюка на легкоатлетичному чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія ХімічВ. Лавський: «В ЛУФК я перебуваю у спортивному середовищі – це стимулює наполегливо тренуватися"У Львівському училищі фізичної культури змаганнями легкоатлетів розпочалася вступна кампаніяМаксим Андрухів четвертий на матчевій зустрічі 10 країн у Мінську Вадим Кравчук – володар Гран Прі меморіалу Дем’янюкаМарія Алєйнікова – переможниця меморіалу О.Дем’янюка зі стрибків у висотуТамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягнення