Легка атлетика : Христина Стуй знову перемогла

Христина СтуйДругу перемогу поспіль, на цей раз у Москві на традиційних, вже 55-их, міжнародних змаганнях «Меморіал Знаменскіх» здобула вихованка відділення легкої атлетики Львівського училища фізичної культури, бронзова призерка Лондонської олімпіади Христина Стуй (вип. 2005).
200м Христина пробігла за 23,31 сек.
     Нагадаємо, що тиждень тому Стуй з результатом 23,19 сек. перемогла у Стокгольмі.

Легка атлетика

Шостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиНа юніорському чемпіонаті України Лавський переміг з особистим рекордомАнастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат ЄвропиАндріана Антонюк – бронзова призерка чемпіонату України з бігу на 3000м