47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Дмитро Долинчук дебютував у Європі чотирнадцятим


Дмитро ДолинчукУ м. Рієті (Італія) 18 липня 2013р. розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, право брати участь у якому здобули і двоє студентів Львівського училища фізичної культури.
У перший же день змагань на страт фінального забігу на 10 000м вийшов Дмитро Долинчук (на фото) (ІІ курс). Для Дмитра це був дебют у Європі і дистанцію 10 км він біг вдруге у житті. З часом 34.07,26 хв. Долинчук прибіг на фініш чотирнадцятим. Переміг турок Алі Кая – 28.31,16.
Богдан Городиський (ІІІ курс) у півфінальному забігу на 1500м показав шостий час (3.47,68хв.) і кваліфікувався до фіналу. Фінал відбудеться у суботу о 18.55.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Станіслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики