48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На чемпіонаті з кросу Городиський другий


Богдан Городиський24-26 жовтня 2013р. у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Звання найпрудкішого кросмена України, а з ним і путівки на Європейську першість, що на початку грудня пройде у столиці Сербії, розіграли спортсмени усіх вікових категорій: дорослі, молодь, юніори, юнаки.
У змаганнях юніорів ІІ місце посів студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський. Дистанцію 6км Богдан пробіг за 19.06,0хв. і лише 2сек. поступився переможцю Максиму Якимчуку з Хмельницького. 9 місце у юніорському забігу посів Дмитро Долинчук (ІІ курс).
 
Серед дівчат віком до 17 років одинадцятикласниця Ірина Племянник фінішувала шостою. 2км Іра подолала за 7.17,0хв. Поміж п’ятнадцятирічних також шостою на дистанції 1км була учениця 10 класу Оксана Більчак.
У забізі жінок на 4км цьогорічні випускниці училища Оксана Райта і Ірина Бубняк показали відповідно сьомий та восьмий результат.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Ірина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетики