47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Михайло Сташків виступив на тренерській конференції


   Михайло Сташків  2-4 грудня 2013р. на олімпійській базі у Конча Заспі, що під Києвом, відбулася всеукраїнська підсумкова тренерська конференція з легкої атлетики. Учасники конференції заслухали як теоретичні доповіді, так і поділилися практичним досвідом підготовки спортсменів-легкоатлетів.
З повідомленням на тему: «Відбір та підготовка юних легкоатлетів на середні та довгі дистанції» на конференції виступив вчитель легкої атлетики Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України і заслужений тренер України Михайло Сташків.
А вже 9 грудня Михайло Сташків взяв участь у міжнародному семінарі з кросу під егідою ІААФ (міжнародна федерація легкої атлетики). Головною темою семінару був легкоатлетичний крос як важливий засіб розвитку витривалості бігунів на середні та довгі дистанції. Біг по пересічній місцевості не лише сприяє тренуванню витривалості, а й збільшує силу м’язів, покращує координацію рухів, сприяє правильній постановці стопи і в той же час виховує силу волі, характер атлета, його волю до перемоги.
За матеріалами www.uaf.org.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Станіслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики