48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Михайло Сташків виступив на тренерській конференції


   Михайло Сташків  2-4 грудня 2013р. на олімпійській базі у Конча Заспі, що під Києвом, відбулася всеукраїнська підсумкова тренерська конференція з легкої атлетики. Учасники конференції заслухали як теоретичні доповіді, так і поділилися практичним досвідом підготовки спортсменів-легкоатлетів.
З повідомленням на тему: «Відбір та підготовка юних легкоатлетів на середні та довгі дистанції» на конференції виступив вчитель легкої атлетики Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України і заслужений тренер України Михайло Сташків.
А вже 9 грудня Михайло Сташків взяв участь у міжнародному семінарі з кросу під егідою ІААФ (міжнародна федерація легкої атлетики). Головною темою семінару був легкоатлетичний крос як важливий засіб розвитку витривалості бігунів на середні та довгі дистанції. Біг по пересічній місцевості не лише сприяє тренуванню витривалості, а й збільшує силу м’язів, покращує координацію рухів, сприяє правильній постановці стопи і в той же час виховує силу волі, характер атлета, його волю до перемоги.
За матеріалами www.uaf.org.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики