48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Михайло Сташків виступив на тренерській конференції


   Михайло Сташків  2-4 грудня 2013р. на олімпійській базі у Конча Заспі, що під Києвом, відбулася всеукраїнська підсумкова тренерська конференція з легкої атлетики. Учасники конференції заслухали як теоретичні доповіді, так і поділилися практичним досвідом підготовки спортсменів-легкоатлетів.
З повідомленням на тему: «Відбір та підготовка юних легкоатлетів на середні та довгі дистанції» на конференції виступив вчитель легкої атлетики Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України і заслужений тренер України Михайло Сташків.
А вже 9 грудня Михайло Сташків взяв участь у міжнародному семінарі з кросу під егідою ІААФ (міжнародна федерація легкої атлетики). Головною темою семінару був легкоатлетичний крос як важливий засіб розвитку витривалості бігунів на середні та довгі дистанції. Біг по пересічній місцевості не лише сприяє тренуванню витривалості, а й збільшує силу м’язів, покращує координацію рухів, сприяє правильній постановці стопи і в той же час виховує силу волі, характер атлета, його волю до перемоги.
За матеріалами www.uaf.org.ua
Самая актуальная информация конференції на сайте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Легка атлетика

Легка атлетика

Васічкін, Шостак і Лавський увійшли до збірної на участь у юінорському чемпіонаті ЄвропиНа Всесвітній універсіаді Вадим Кравчук шостий у стрибках у висотуПеред Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у БердичевіХристина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетикиВладислав Лавський – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорівДві «бронзи» Руслана Регана на матчевій зустрічі чотирьох збірнихНа молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спортуРуслан Реган – юнацький чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиІгор Музика – чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиМар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМар’яна Шостак – переможниця матчевої зустрічі п’яти країн у РумуніїШостак і Андрухів візьмуть участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетикиЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних легкоатлетівПодвійна перемога Максима Караїма і Павла Семенюка на легкоатлетичному чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія Хіміч