Легка атлетика : Дмитро Дем’янюк показав кращий результат сезону у світі

16 січня 2010р. у манежі ЛДУФК пройшов ХІ Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту. Вихованець відділення легкої атлетики Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем’янюк стрибнув на 231см і показав кращий результат сезону у світі. Дмитро сповнений оптимізму і розраховує поборотися за медалі зимового чемпіонату світу, який у березні пройде у Катарі. Третє місце на меморіалі посів ще один вихованець ЛУФК Віктор Шаповал. Його результат – 223см.
Серед юніорів минулорічний випускник училища Дмитро Хілик на ІІ позиції. Його результат – 200см. Серед юнаків домінували учні відділення легкої атлетики УФК: переможцем турніру став десятикласник Андрій Попович – 195см, ІІ місце посів його однокласник Іван Сенишин – 175см. Друге місце серед дівчат посіла Тетяна Кошелюк – 155см.

Легка атлетика

Максим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиНа юніорському чемпіонаті України Лавський переміг з особистим рекордомАнастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат Європи