48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Пилявець перемогла у Бардейові


      У м.Бардейові, що на сході Словаччини, 9-10 січня 2014р. відбувся ІХ міжнародний меморіал Володимира Савчінського зі стрибків у висоту, участь у якому вже вдруге взяли учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
У категорії дівчат віком до 17 років переможницею турніру стала учениця 11 класу училища Анна Пилявець. Для перемоги Ані вистарчило висоти 166см. Срібну нагороду серед юнаків виборов однокласник Пилявець Владислав Боровський, який стрибнув на 195см.
Першокурсники Андрій Ільницький і Вадим Кравчук подолали 200см, що дозволило їм 4 місце в змаганнях юніорів. Також 4 місце, але серед чоловіків, посів студент ІІ курсу Андрій Попович. Результат Андрія – 210см. Перемогу з рекордом турніру – 222см святкував вихованець училища Віктор Шаповал (вип. 1999р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Ірина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетики