48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Пилявець перемогла у Бардейові


      У м.Бардейові, що на сході Словаччини, 9-10 січня 2014р. відбувся ІХ міжнародний меморіал Володимира Савчінського зі стрибків у висоту, участь у якому вже вдруге взяли учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
У категорії дівчат віком до 17 років переможницею турніру стала учениця 11 класу училища Анна Пилявець. Для перемоги Ані вистарчило висоти 166см. Срібну нагороду серед юнаків виборов однокласник Пилявець Владислав Боровський, який стрибнув на 195см.
Першокурсники Андрій Ільницький і Вадим Кравчук подолали 200см, що дозволило їм 4 місце в змаганнях юніорів. Також 4 місце, але серед чоловіків, посів студент ІІ курсу Андрій Попович. Результат Андрія – 210см. Перемогу з рекордом турніру – 222см святкував вихованець училища Віктор Шаповал (вип. 1999р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

На чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія ХімічВ. Лавський: «В ЛУФК я перебуваю у спортивному середовищі – це стимулює наполегливо тренуватися"У Львівському училищі фізичної культури змаганнями легкоатлетів розпочалася вступна кампаніяМаксим Андрухів четвертий на матчевій зустрічі 10 країн у Мінську Вадим Кравчук – володар Гран Прі меморіалу Дем’янюкаМарія Алєйнікова – переможниця меморіалу О.Дем’янюка зі стрибків у висотуТамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетики