48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Золотий дубль Христини Стуй на легкоатлетичному чемпіонаті


Стуй ХристинаЗолотим дублем вихованки Львівського училища фізичної культури, бронзової медалістки Лондонської олімпіади Христини Стуй (вип. 2005р.) завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики, який 27-28 січня 2014р. проходив у Запоріжжі. Христина з результатами 7,4сек. та 54,55сек. не мала собі рівних у бізі на 60 і 400м.
Відразу дві недавні випускниці училища піднялися на подіум після забігу на 3000м з перешкодами: Юлія Кухар стала срібною призеркою змагань, у Оксани Райти – «бронза».
     Віктор Шаповал (вип. 1999р.) у стрибках у висоту настрибав 215см, що дало йому 4 місце. У студента ІІ курсу Андрія Поповича шостий результат – 210см. Також шостим у забігу на 3000м фінішував однокурсник Поповича Дмитро Долинчук. Результат Дмитра – 8.30,80хв. Шосте місце і в активі Ірини Бубняк (вип. 2013р.) в бізі на 1500м серед жінок. Студент ІІІ курсу Богдан Городиський на тій же дистанції серед чоловіків показав 7-ий результат – 3.54,56сек.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики