48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Райта і Кухар на п’єдесталі пошани національного чемпіонату


            У м.Сумах 19-22 лютого 2014р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
У бізі на 3000м з перешкодами серед жінок срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Львівського училища фізичної культури, бронзовий лауреат І юнацької олімпіади у Сінгапурі Оксана Райта (вип. 2013р., на фото). Час Оксани – 10.24,72хв. На третьому місці ще одна вихованка заслуженого тренера України Михайла Сташківа Юлія Кухар (вип. 2012р.). Юля відстала від Оксани на 5,87сек. Перемогу здобула дніпропетровська стипль-чежистка Вікторія Калюжна – 10.09,26.
У фінальному забігу на 800м другокурсник училища Олександр Ховайло з часом 1.55,13хв посів 6 місце, а студент ІІІ курсу Богдан Городиський - восьме на 3000м.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики