48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Подвійна перемога вихованок Михайла Сташківа


           У м.Києві на НСК «Олімпійський» 3 червня 2014р. стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики. За його результатами формуватимуть збірну команду на участь у командному чемпіонаті Європи, який 21-22 червня прийматиме м.Брауншвайг (Німеччина).
У бізі на 3000м з перешкодами подвійну перемогу на чемпіонаті здобули вихованки Львівського училища фізичної культури і заслуженого тренера України Михайла Сташківа Оксана Райта і Юлія Кухар (на фото). Результати дівчат 10.19,36 і 10.27,15хв. за новою спортивною класифікацією, прийнятою буквально напередодні, дозволили їм стати майстрами спорту України, а також отримати титули молодіжної чемпіонки та віце-чемпіонки України, які розігруються паралельно.
Ще одна вихованка Михайла Сташківа Ірина Бубняк (вип. 2013р.) з результатом 4.22,99хв. посіла 8 місце у фінальному забігу на 1500м. У молодіжному заліку (спортсмени віком до 22 років) Іра – бронзова призерка. На цій же дистанції серед чоловіків студент ІІІ курсу Богдан Городиський десятий у загальному заліку та другий серед молоді. Результат Богдана – 3.50,11хв.
Віктор Шаповал (вип. 1999р.) стрибнув у висоту на 218см, що принесло йому 4 місце.
Читать подробности про Макса Полякова на нашем сайте
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Руслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000м