47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : «Бронзові» успіхи легкоатлетів ЛУФК на юніорському чемпіонаті


У м.Києві на НСК «Олімпійський» 13-14 червня 2014р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
У бізі на 3000м бронзовою призеркою юніорської першості з результатом 10.02,23хв. стала цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Ірина Племянник (на фото). Одинадцятикласниця Вікторія Соколічак фінішувала сьомою.
На вдвічі коротшій дистанції Племянник четверта – до повторення «бронзового» успіху їй забракло 0,43 сек.
Бронзова нагорода в активі і студента ІІ курсу Богдана Мекелити. Богдан відзначився у бізі на 400м з бар’єрами. Його результат – 53,53 сек. лише на секунду поступається нормативу майстра спорту України.
«Бронзовий» стрибок на 210 см виконав першокурсник Андрій Ільницький. Анна Пилявець (вип. 2014р.) настрибала на 5 місце – 170см.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Ірина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетики