48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Богдан Городиський – молодіжний чемпіон


Богдан Городиський
           Під час чемпіонату України з легкої атлетики, який з 24 до 26 липня 2014р. проходив у м.Кіровограді, звання молодіжних чемпіонів розіграли спортсмени віком до 22 років.
У бізі на 1500м чемпіоном України серед молоді став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський (на фото). Час Богдана 3.43,99хв. Відповідає рівню майстра спорту України. Дві нагороди – срібна і бронзова – в активі минулорічної випускниці училища Ірини Бубняк. Іра з часом 9.49,98хв. Посіла ІІ місце у бізі на 3000м та через 4.16,08хв фінішувала третьою на 1500м. Також другий результат – 10.35,72хв. У бізі на 3000м з перешкодами показала Юлія Кухар (вип.2012р.). Двічі четвертим на 3000 і 5000м приходив на фініш студент ІІІ курсу Дмитро Долинчук.
Слід додати, що всі зазначені спортсмени тренуються у групі Заслуженого тренера України Михайла Сташківа.
Третє місце у бізі на 400м посів другокурсник Юрій Трохімчук. Час Юрія – 48,87сек. Також третє місце у метанні списа в активі третьокурсниці Тамари Євдокимової. Тамара метнула спис на 51м 94см, що є її особистим рекордом. 7-8 місця у стрибках у висоту поділили Андрій Попович (ІІІ курс) та Вадим Кравчук (ІІ курс). Результати хлопців – 2м. У бізі на 400м з бар’єрами Артур Назарук (ІІ курс) показав восьмий результат, а Богдан Мекелита (ІІІ курс) – дев’ятий.
Успішний виступ вихованців ЛУФК на молодіжному чемпіонаті дозволив команді Львівської обл. посісти високе 5 місце у загальнокомандному заліку.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

На чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія ХімічВ. Лавський: «В ЛУФК я перебуваю у спортивному середовищі – це стимулює наполегливо тренуватися"У Львівському училищі фізичної культури змаганнями легкоатлетів розпочалася вступна кампаніяМаксим Андрухів четвертий на матчевій зустрічі 10 країн у Мінську Вадим Кравчук – володар Гран Прі меморіалу Дем’янюкаМарія Алєйнікова – переможниця меморіалу О.Дем’янюка зі стрибків у висотуТамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетики