47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : У рейтингу легкоатлетів попереду Городиський, Райта і Племянник


        Федерація легкої атлетики України визначила топ-10 кращих легкоатлетів у окремих видах програми за результатами змагань у 2014 році.
У категорії «Молодь віком до 22 років» найкращий результат у бізі на 1500м показав минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський (на фото) – 3.43,99хв. Десятку кращих молодих бігунок на 3000м з перешкодами з часом 10.19,36хв. очолила Оксана Райта (вип. 2013р.), а Ірина Племянник (І курс) є найшвидшою у бізі на 3000м серед юніорок – 10.02,23хв.
У трійку кращих у окремих видах змагань увійшли також (1500 і 3000м), Тамара Євдокимова (метання спису), Іванна Остимчук (400м), Дмитро Долинчук (5000м), Артур Назарук (400м з бар’єрами) та Андрій Ільницький (стрибки у висоту).
Місця і результати вихованців ЛУФК у рейтингу кращих легкоатлетів України (Топ-10 в змаганнях на повітрі):

Молодь віком до 22 років:
- Богдан Городиський (вип. 2014р.) – 1 (1500м – 3.43,99хв.)
- Оксана Райта (вип. 2013р.) – 1 (3000м з перешкодами – 10.19,36хв.)
- Ірина Бубняк (вип. 2013р.) – 2 (1500м – 4.16,08хв.), 3 (3000м – 9.49,98хв.), 6 (800м – 2.09,95хв.)
- Дмитро Долинчук (ІІІ курс) – 3 (5000м – 14.56,59хв.), 4 (3000м – 8.30,26хв.)
- Тамара Євдокимова (ІІІ курс) – 3 (метання спису – 51м 94см)
- Юрій Трохімчук (ІІ курс) – 4 (400м – 48,87сек.)
- Андрій Попович (ІІІ курс) – 7 (стрибки у висоту – 2м 10см)
- Богдан Мекелита – (ІІІ курс) – 8 (400м з бар’єрами – 53,34сек.)
 
Юніори
- Ірина Племянник (І курс) – 1 (3000м – 10.02,23хв.), 7 (1500м – 4.41,86хв.)
- Артур Назарук (ІІ курс) – 3 (400м з бар’єрами – 54,58сек.)
- Андрій Ільницький (ІІ курс) – 3 (стрибки у висоту – 210см)
- Вадим Кравчук (ІІ курс) – 5 (стрибки у висоту – 205см)
- Анна Пилявець (І курс) – 6 (стрибки у висоту – 170см)
- Володимир Хоменко (вип. 2014р.) – 6 (3000м – 8.57,97хв.)
- Іванна Остимчук (11кл.) – 7 (400м – 58,41сек.)
- Владислав Боровський (вип. 2014р.) – 7 (стрибки у висоту – 202см)
 
Юнаки
- Іванна Остимчук (11кл.) – 2 (400м – 58,41сек.)
- Дмитро Призиглей (11кл.) – 3 (стрибки у висоту – 193см)
- Ілона Заскалько (10кл.) – 5 (стрибки у висоту – 165см)
- Ярослав Козарь (11кл.) – 5 (400м з бар’єрами – 59,69сек.)
- Вікторія Соколічак (11кл.) – 6 (3000м – 10.28,86хв.)
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Легка атлетика

Легка атлетика

Максим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиНа юніорському чемпіонаті України Лавський переміг з особистим рекордомАнастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат Європи