Легка атлетика : У рейтингу легкоатлетів попереду Городиський, Райта і Племянник

Федерація легкої атлетики України визначила топ-10 кращих легкоатлетів у окремих видах програми за результатами змагань у 2014 році.
У категорії «Молодь віком до 22 років» найкращий результат у бізі на 1500м показав минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський (на фото) – 3.43,99хв. Десятку кращих молодих бігунок на 3000м з перешкодами з часом 10.19,36хв. очолила Оксана Райта (вип. 2013р.), а Ірина Племянник (І курс) є найшвидшою у бізі на 3000м серед юніорок – 10.02,23хв.
У трійку кращих у окремих видах змагань увійшли також (1500 і 3000м), Тамара Євдокимова (метання спису), Іванна Остимчук (400м), Дмитро Долинчук (5000м), Артур Назарук (400м з бар’єрами) та Андрій Ільницький (стрибки у висоту).
Місця і результати вихованців ЛУФК у рейтингу кращих легкоатлетів України (Топ-10 в змаганнях на повітрі):

Молодь віком до 22 років:
- Богдан Городиський (вип. 2014р.) – 1 (1500м – 3.43,99хв.)
- Оксана Райта (вип. 2013р.) – 1 (3000м з перешкодами – 10.19,36хв.)
- Ірина Бубняк (вип. 2013р.) – 2 (1500м – 4.16,08хв.), 3 (3000м – 9.49,98хв.), 6 (800м – 2.09,95хв.)
- Дмитро Долинчук (ІІІ курс) – 3 (5000м – 14.56,59хв.), 4 (3000м – 8.30,26хв.)
- Тамара Євдокимова (ІІІ курс) – 3 (метання спису – 51м 94см)
- Юрій Трохімчук (ІІ курс) – 4 (400м – 48,87сек.)
- Андрій Попович (ІІІ курс) – 7 (стрибки у висоту – 2м 10см)
- Богдан Мекелита – (ІІІ курс) – 8 (400м з бар’єрами – 53,34сек.)

Юніори
- Ірина Племянник (І курс) – 1 (3000м – 10.02,23хв.), 7 (1500м – 4.41,86хв.)
- Артур Назарук (ІІ курс) – 3 (400м з бар’єрами – 54,58сек.)
- Андрій Ільницький (ІІ курс) – 3 (стрибки у висоту – 210см)
- Вадим Кравчук (ІІ курс) – 5 (стрибки у висоту – 205см)
- Анна Пилявець (І курс) – 6 (стрибки у висоту – 170см)
- Володимир Хоменко (вип. 2014р.) – 6 (3000м – 8.57,97хв.)
- Іванна Остимчук (11кл.) – 7 (400м – 58,41сек.)
- Владислав Боровський (вип. 2014р.) – 7 (стрибки у висоту – 202см)

Юнаки
- Іванна Остимчук (11кл.) – 2 (400м – 58,41сек.)
- Дмитро Призиглей (11кл.) – 3 (стрибки у висоту – 193см)
- Ілона Заскалько (10кл.) – 5 (стрибки у висоту – 165см)
- Ярослав Козарь (11кл.) – 5 (400м з бар’єрами – 59,69сек.)
- Вікторія Соколічак (11кл.) – 6 (3000м – 10.28,86хв.)

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики