47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Трохімчук, Мекелита і Назарук – чемпіони України з естафетного бігу


        У м.Кіровограді 27-29 травня 2015р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді – спортсменів віком до 22 років.
Чемпіонами України з естафетного бігу 4х400м у складі збірної команди Львівської області стали студенти Львівського училища фізичної культури Богдан Мекелита (ІІІ курс), Юрій Трохімчук та Артур Назарук (обидвоє ІІ курс).
Окрім того, Юрій Трохімчук (на фото) показав п’ятий результат на 400м у особистій першості – 48,80сек.
Студент ІІІ курсу Дмитро Долинчук двічі прибігав на фініш третім – на 3000 і 5000м.
Однокурсниця Дмитра Тамара Євдокимова посіла ІІІ місце у метанні спису. Результат Тамари – 45м 47см.
Бронзова медаль в активі і першокурсниці Ірини Племянник. Ірина відзначилась у бізі на 3000м з перешкодами.
5 місце у стрибках у висоту з результатом 170см розділили студентка І курсу Анна Пилявець та юна десятикласниця Ілона Заскалько.
Відзначились у Кіровограді і недавні випускники училища. З срібними нагородами повертаються додому Оксана Райта (3000м з перешкодами), Ірина Бубняк та Богдан Городиський (1500м), причому переможцю – киянину Владиславу Алімову Богдан поступився лише 0,39сек.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Райта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМарія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату України