48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Остимчук і Рускан – чемпіонки України з естафетного бігу


  
Тамара Рускан
         У м.Кіровограді 25-26 червня 2015р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
У естафетному бізі 4х400м чемпіонками України серед дівчат стала збірна команда Львівщини, у складі якої виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Іванна Остимчук (вип.2015р.) та Тамара Рускан (11 клас, на фото). Львів’янки показали час 3.58,75 хв. і на 0,26 сек. випередили харківську команду.
Цьогорічні випускники училища Володимир Трофимук та Ярослав Козарь показали другий (57,00 сек) та четвертий (58,94 сек) час відповідно на 400м з бар’єрами. Тамара Рускан на цій дистанції в змаганнях дівчат фінішувала восьмою (1.07,75).
В гладкому бізі на 400м, Іванна Остимчук з результатом 57,44 сек посіла 4 місце, а її однокласниця Оксана Більчак – 5-е на вдвічі довшій дистанції. Також п’ятою прибігла на фініш дистанції 3000м ще одна цьогорічна випускниця Вікторія Соколічак. Результат Вікторії 10.46,80 хв.
Цікаво і рівно розгорталася боротьба у секторі для стрибків у висоту, де змагалися дівчата. Відразу шестеро спортсменок підкорили однакову висоту – 170 см. Переможницею за меншою кількістю спроб оголошена кіровоградка Юлія Петренко. Одинадцятикласниці училища Ілона Заскалько та Анастасія Матвійок на 4 і 6 місцях відповідно.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

На Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігу