Легка атлетика : Матвійок і Призиглей – срібні призери юнацького Кубка України – меморіалу Віталія Лонського

У м.Бердичеві 27 червня 2015р. відбувся фінал Кубка України – меморіал Віталія Лонського зі стрибків у висоту.
В змаганнях дівчат до 17 років срібною призеркою юнацького Кубка стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Матвійок (на фото). Результат Насті – 170см. Таку ж висоту підкорила однокласниця Матвійок Ілона Заскалько, але за кількістю затрачених спроб Ілона лише шоста.
Серед юнаків срібна нагорода дісталася цьогорічному випускнику училища Дмитру Призиглею, який стрибнув на 2м. Юний десятикласник Марко Бондарук з результатом 185см на 6 місці.
В стартах дорослих Віктор Шаповал (вип. 1999р.) стрибнув на 220см, що дало йому 6 місце. З результатом 228см переміг господар турніру Юрій Крімаренко. Студенти училища Андрій Ільницький та Андрій Попович осилили 210см і посіли 11 і 13 місця відповідно.
Переможницею Кубка України серед жінок, стрибнувши на 192см, стала миколаївська атлетка Юлія Чумаченко.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Легка атлетика

Васічкін, Шостак і Лавський увійшли до збірної на участь у юінорському чемпіонаті ЄвропиНа Всесвітній універсіаді Вадим Кравчук шостий у стрибках у висотуПеред Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у БердичевіХристина Стуй – переможниця ІІ Європейських ігор з легкої атлетикиВладислав Лавський – чемпіон України зі стрибків у висоту серед юніорівДві «бронзи» Руслана Регана на матчевій зустрічі чотирьох збірнихНа молодіжному чемпіонаті Мар’яна Шостак перемогла з результатом майстра спортуРуслан Реган – юнацький чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиІгор Музика – чемпіон України з бігу на 400м з бар’єрамиМар’яна Шостак і Іванна Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігуМар’яна Шостак – переможниця матчевої зустрічі п’яти країн у РумуніїШостак і Андрухів візьмуть участь у міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетикиЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних легкоатлетівПодвійна перемога Максима Караїма і Павла Семенюка на легкоатлетичному чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті України з двоборств 200м найшвидше пробігла Анна-Марія Хіміч