Легка атлетика : Для кваліфікації до європейського фіналу Кравчуку завадила зайва спроба

У м.Ескільстуна (Швеція) 16-19 липня 2015р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів,участь у якому у складі збірної України взяло відразу троє вихованців Львівського училища фізичної культури.
У стрибках у висоту студент ІІ курсу Вадим Кравчук (на фото) подолав 208 см і посів 13 місце. Для того, щоб кваліфікуватись до фіналу, Вадиму завадила зайва спроба.
Студент ІІІ курсу Андрій Ільницький свій потенціал не реалізував і, стрибнувши на 195 см, посів 23 місце.
Однокурсник Андрія Артур Назарук  у півфіналі бігу на 400м з бар’єрами показав час 54,74 сек., що дало йому у підсумку 18 місце.

Легка атлетика

Марія Єлманова – бронзова призерка юнацького чемпіонату України з бігу на 3000мСтуй, Дем’янюк і Назарук візьмуть участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетикиНа чемпіонаті балканських країн Кравчук четвертийЧемпіонка України–2018 Христина Стуй: «Забудьте стереотип «спорт до 30-ти»Кваліфікуватись до світового фіналу Лавському завадила зайва спробаАртур Назарук і Вадим Кравчук – молодіжні чемпіони УкраїниАндрухів стартує на чемпіонаті ЄвропиЛавський і Шостак візьмуть участь у юніорській світовій першості з легкої атлетикиВ активі Артура Назарука дві медалі молодіжного чемпіонату УкраїниВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиНа юніорському чемпіонаті України Лавський переміг з особистим рекордомАнастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат ЄвропиАндріана Антонюк – бронзова призерка чемпіонату України з бігу на 3000мАнастасія Матвійок – переможниця юніорського чемпіонату України зі стрибків у висоту