48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Городиський уже нікуди не їде


www.ufk.Lviv.uaповідомляв, що учень 10 класу ЛУФК Богдан Городиський став чемпіоном України серед юнаків в бігу на 3000м і виборов право змагатись на Європейському олімпійському відборі, який 21-23 травня пройде у Москві.
27 квітня 2010р. відбулося засідання виконкому Федерації легкої атлетики України, на якому затверджено склад збірної України, що вирушить до Москви. Богдана Городиського у списку немає.
Прес-служба ЛУФК звернулася до директора училища, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака за коментарем.
Федерація легкої атлетики, - говорить директор, - не вперше приймає занадто «раціональні» рішення, не думаючи про віддалені наслідки. Мотивація тут така, що в Європі є бігуни, які мають сьогодні результати кращі, як у Богдана, а Європейська квота на юнацькі Олімпійські ігри в бігу на 3000м лише 1 місце. Та справа не лише в тому, виборе Городиський це місце чи ні. Де цьому молодому перспективному спортсмену набиратись міжнародного змагального досвіду і шукати стимули для подальшого спортивного вдосконалення? Зовсім недавно Федерація прийняла рішення взагалі не посилати команду на чемпіонат світу з легкоатлетичного кросу, який наприкінці березня проходив у сусідній Польщі, - мовляв, українські кросмени неконкурентоздатні. А туди знову повинен був їхати Городиський як переможець українського юніорського чемпіонату. Виходить, за логікою п.Борзова і його колег, Городиському треба закінчувати свою спортивну кар’єру, так і не розпочавши її, а Львівському УФК закривати спеціалізацію бігу на витривалість, тому що за припущенням «фахівців» Федерації наші вихованці не конкурентоздатні у Європі і світі і їх все одно не випустять за межі України.
Кор. п.Степане, а якщо у Федерації обмежене фінансування, чи готові Ви профінансувати участь Городиського у цих змаганнях.
С.Родак. Так, звичайно. Мова не йде про якісь надзвичайно великі кошти. І такий ресурс ми обов’язково знайдемо.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

На Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетикиШостак і Остимчук – чемпіонки України з естафетного бігу