48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Оксана Райта – срібна лауреатка Національного Кубка з легкої атлетики у приміщенні


         
   17 лютого 2016р. у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.
У бізі на 2000м з перешкодами срібною лауреаткою Національного Кубка стала вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Райта (вип. 2013р.). Результат Оксани (на фото) – 6.37,52хв. Перемогу у цьому виді змагань здобула тернополянка Наталія Стребкова – 6.27,89.
У стрибках у висоту ветеран української легкої атлетики, тридцятишестирічний Віктор Шаповал (вип. 1999р.) з результатом 215см посів ІІІ місце. Третьокурсник Вадим Кравчук на 5 місці (205см). Студентка ІІ курсу Анна Пилявець дев'ята серед жінок.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Тамара Євдокимова – срібна призерка зимового чемпіонату України з метання списаНа Кубку України Владислав Лавський настрибав найвище досягненняРуслан Кошулинський – кандидат на пост Президента УкраїниМар’яна Шостак – юніорська чемпіонка балканських країн з бігу на 400мВадим Кравчук – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніГолуб і Остимчук – переможниці молодіжного чемпіонату України з естафетного бігуМаксим Андрухів – переможець юніорського чемпіонату України з легкої атлетикиХристина Стуй перемогла у ФранціїМарія Алєйнікова і Павло Семенюк – призери юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиІрина Бубняк витягнула Україну на 5 місцеРайта, Бубняк і Городиський у складі української збірної на чемпіонат Європи з кросуСтаніслав Козак – переможець чемпіонату балканських країн з легкоатлетичного кросуМихайло Мазепа – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуІрина Бубняк – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуМаксим Андрухів і Назар Боруцький - чемпіони Украіни з легкої атлетики