47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Оксана Райта – срібна лауреатка Національного Кубка з легкої атлетики у приміщенні


         
   17 лютого 2016р. у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.
У бізі на 2000м з перешкодами срібною лауреаткою Національного Кубка стала вихованка Львівського училища фізичної культури Оксана Райта (вип. 2013р.). Результат Оксани (на фото) – 6.37,52хв. Перемогу у цьому виді змагань здобула тернополянка Наталія Стребкова – 6.27,89.
У стрибках у висоту ветеран української легкої атлетики, тридцятишестирічний Віктор Шаповал (вип. 1999р.) з результатом 215см посів ІІІ місце. Третьокурсник Вадим Кравчук на 5 місці (205см). Студентка ІІ курсу Анна Пилявець дев'ята серед жінок.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

У бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиРайта і Городиський візьмуть участь у чемпіонаті Європи з кросуБогдан Городиський – бронзовий призер чемпіонату Україну з кросуАндрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату Європи