47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На меморіалі Ярослава Тягнибока Кравчук стрибнув на 2м 20см


      
     10 березня 2016р. у легкоатлетичному манежі СКА у Львові відбувся традиційний всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам'яті багатолітнього завідувача медичною частиною Львівської облвсної школи-інтернату спортивного профілю (сьогодні Львівське училище фізичної  культури) Ярослава Тягнибока.
У змаганнях зі стрибків у висоту преоможцем меморіалу став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Вадим Кравчук (на фото). Вадим стрибнув на 2м 20 см (!), що є його особистим рекордом.
Серед жінок кращою була учениця 11 класу Ілона Заскалько. Ілона повторила свій кращий результат – 180см, показаний нещодавнона юніорському чемпіонаті України у Сумах. ІІ місце з результатом 170см посіла студентка ІІ курсу Анна Пилявець. Серед дівчат перемогла Анастасія Матвійок – 170см.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

У бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиРайта і Городиський візьмуть участь у чемпіонаті Європи з кросуБогдан Городиський – бронзовий призер чемпіонату Україну з кросуАндрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату Європи