47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Христина Стуй виконала олімпійський норматив


       
        У м.Кіровограді 25-26 травня 2016р. змаганнями за Кубок України літній змагальний сезон відкрили вітчизняні легкоатлети.
Вже у перших стартах було показано ряд високих результатів. Вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005р.) у попередньому забізі подолала стометрівку за 11,24сек, що на вісім сотих вище олімпійського нормативу, встановленого Міжнародною федерацією легкої атлетики. У фіналі Христина (на фото) з результатом 11,34сек посіла ІІ місце, поступившись запоріжанці Олесі Повх. Час переможниці – 11,21сек.
І в бізі на 200м у Стуй срібна нагорода. Перемогла луганчанка Єлизавета Бризгіна.
Срібною призеркою національного Кубка у метанні списа стала Тамара Євдокимова (вип. 2015р.). Спис Тамари пролетів рівно 51м.
У бізі на 1500м ІІІ місце з результатом 4.25,95хв. посіла Ірина Бубняк (вип. 2013р.). Переможниці Олесі Дідоводюк з Закарпаття Ірина поступилася лише 0,49сек.
Також третій результат (210см) у стрибках у висоту показав тридцятишестирічний ветеран української легкої атлетики Віктор Шаповал (вип. 1999р.). Добрий приклад молодим атлетам для наслідування! Студент ІІІ курсу Андрій Ільницький з результатом 205см на 5 місці. П'ятою у фінальному забізі на 3000м з перешкодами фінішувала другокурсниця Ірина Племянник.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

У бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиРайта і Городиський візьмуть участь у чемпіонаті Європи з кросуБогдан Городиський – бронзовий призер чемпіонату Україну з кросуАндрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату Європи