47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На молодіжному чемпіонаті з легкої атлетики відзначилися Євдокимова, Остимчук та Заскалько


       
      У м.Кропивницькому у програмі командного чемпіонату України з легкої атлетики (23-24 липня 2016р.) звання найсильніших розіграла і молодь віком до 22 років.
У метанні списа з особистим рекордом 53м 08см перемогу здобула вихованка Львівського училища фізичної культури Тамара Євдокимова (вип. 2015р.).
Двічі на третю сходинку п’єдесталу пошани піднімалася минулорічна випускниця училища, ще юніорка за віком Іванна Остимчук. Іванна посіла ІІІ місця у бізі на 400м (результат – 57,14 сек) і на 800м (2.12,55хв).
Бронзовою призеркою у стрибках у висоту стала цьогорічна випускниця Ілона Заскалько (на фото). Результат Ілони – 175см. Студентка ІІІ курсу Анна Пилявець з результатом 170см посіла 4 місце.
Четвертим на 800м серед чоловіків з часом 1.54,32хв фінішував Олександр Ховайло (вип. 2015р.).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

У бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрамиВадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетикиРайта і Городиський візьмуть участь у чемпіонаті Європи з кросуБогдан Городиський – бронзовий призер чемпіонату Україну з кросуАндрухів і Кушнірук змагались на ЄМОФДо європейського фіналу Заскалько забракло три сантиметрєВладислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату Європи